Fakıbaba’dan ASKF’ye Ziyaret

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetimini ziyaret ederek başarı dileğinde bulundu.

Şanlıurfa’da 15 gündür Kurum ve Kuruluşlara ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba yeni seçilen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetimini ziyaret ederek her zaman Amatörlerin yanında olduğunu söyledi.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ziyarete bulanan Ak Parti Milletvekilli Ahmet Eşref Fakıbaba’yı Başkan Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Yükselir, Sait Akdağ, İbrahim Halil Durmaz, İbrahim Demirkan Okçuluk Spor Kulübü Başkanı Murat Alkan karşıladı.

Göreve geldikleri günden bu yana Şanlıurfa için yapılacak projeleri Ak Parti Milletvekili Fakıbaba’ya anlatan ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetimine her türlü destek vereceğini belirten Fakıbaba Projelerle ilgili bana ne görev düşüyorsa seve seve yapacağının sözünü verdi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba ziyaretlerle ilgi Urfanatik’e şu açıklamalarda bulundu, “Özellikle yeni başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ederim.

Daha öncede zaten sayın başkanımızla belediye başkanı döneminde de beraber çalışıyorduk amatör sporlarda gerçekten Urfa’mıza çok büyük katkıları olan bilen bir kişiyim. Hem kendisine hem yönetim kurulu üyelerimizi yürekten kutluyorum başarılı olacaklarına devam edeceklerine yönelik yürekten inanıyorum.

Ankara ile ilgili bir proje olduğunda ben ve diğer milletvekili arkadaşlarımızla beraber Allah’ın izniyle onların emrindeyiz. Hak eten spor bir ekip olarak önemli olduğunu ve elimden geldiği kadarda Gençlik Spor Bakanlığında Urfa’mıza semt sahaları diğer projeleri kazandırması için ben ve diğer arkadaşlarım elimizden geldiği oranda çaba sarf ediyoruz.

Sayın başkanım Ankara’ya geldiğinde bu projeleri kendisine takdim edeceğim. Önemli olan geçlerimize sahip çıkmak gençliğe sahip çıkmanın en önemli yolu sporun gençliğine ben şahsen inanıyorum el ele vereceğiz gençliğimize sahip çıkacağız. Yeni seçilen ASKF Yönetimine aşarılar dilerim.” Dedi.

Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Mehmet Aktaşoğlu, şu açıklamada bulundu, “Sayın Vekilimize ben Teşekkür ediyorum. Vekilimle Urfa’da yapacağımız projeler hakkında fikir alışverişi yaptık. Bu projelerle ilgili bize destek ve bizimle bu projeleri hayata geçirmeleri çalışma içinde olduklarını söylediler ben bu yüzden sayın Vekilime teşekkür ediyorum. Belediye başkanı döneminde de  Amatör Kulüp Federasyon olarak biz onlardan çok yardım aldık ve inanıyorum ki sayın vekillerim bakanlığın destekleri ile bu projelerimizi hayata getireceğine ben inanıyorum. Bizlere yaptığı ziyaretten dolayı Yönetim Kurulu ve Şanlıurfa Amatör Kulüpleri adına sonsuz teşekkür ederim.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER