Dersim 62 Spor Emin Ellerde

TFF Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Dersim 62 Spor şampiyon teknik direktör Bedih Şahapoğlu ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

Dersim 62 Spor Emin Ellerde

TFF Bölgesel Amatör Ligi ekiplerinden Dersim 62 Spor şampiyon teknik direktör Bedih Şahapoğlu ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı. Şampiyon Teknik Direktör Bedih Şahapoğlu Dersin 62 Spor’da. Mazisi başarılarda dolu olan ve Geçtiğimiz sezon Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor’un başına geçerek tarihinde ilk kez 3. Lige çıkaran başarılı Teknik Direktör Bedih Şahapoğlu Dersim 62 Spor’la sezon sonuna kadar anlaştı.

Hedef TFF 3. Lige yükselme yolunda Bölgesel Amatör Ligi 2. Grupta 33 puanla zirve mücadelesi veren Dersim 62 Spor bundan böyle ligde kalan maçlarını Şahapoğlu ile yolla devam edecek.

Dersim 62 Spor Kulüp Başkanı Mehmet Ali Can, başarılı teknik direktör Bedih Şahapoğlu ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladıklarını söyledi.

Başkan Can, “Dersin 62 Spor’un hedefi çok büyük olduğu için bizde büyük düşünerek ve Yönetim kurulumuzun aldığı kararla Teknik Direktör Bedih Şahapoğlu ile sezon sonuna kadar yola devam etme kararı aldık. Her şey dersim 62 Spor’un başarısı içindir. Şahapoğlu’na başarılar dilerim.” Dedi.

Şampiyon Teknik Direktör Bedih Şahapoğlu, bundan böyle Dersim 62 Spor’un başarısı için kolları sıvadıklarını söyledi.

Şahapoğlu, “Ben ve ekibim buraya başarılı olmak için geldik. Her şeyden önce takımın başarısını düşünmek zorundayız. Birlik ve berberlik içerisinde Dersim 62 Spor’u şampiyonluğa taşıyacağız”. Dedi.

Teknik Diretktör Bedih Şahapoğlu’nun yardımcılığını Mehmet Şenbahar ve  Serhat Gümüştaş yapacak.  

Teknik Direktör Bedih Şahapoğlu Pazar günü oynanacak olan Kilis Belediyespor maçında taraftarların karşısına çıkacak.  

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER