Demirci ,Futbol Benim İçin Tutkudur

Çığlı Maltepespor’da mücadele eden Evren Demirci, futbolun kendisi için bir tutku olduğunu söyledi. 

Demirci ,Futbol Benim İçin Tutkudur

Çığlı Maltepespor’da mücadele eden Evren Demirci futbolda elde ettiği başarıyı Urfanatik Gazetesine açıkladı. Evren Demirci yaptığı açıklamada futbolun  içinde olduğu zaman kendini güvende hissettiğini söyleyerek bunun içinde her zaman çok çalıştığını belirtti. Çalışmalarının karşılığı olaraktan ise adının başarıları ile anılması olduğunu söyledi.

‘Futbol benim için bir aşktır’

“1995 doğumluyum dogma büyüme İzmir Karşıyakalıyım.” Diyen Futbolcu Evren Demirci, “Ben Çiğli Maltepe Spor Kulübünde futbol oynadım. Futbol benim için bir aşktır, bir tutukudur, özgüvendir kısacası benim için bir sevdadır. Ben kendimi bildim bilele futbol içindeyim ve oyun oynuyorum. Ama lisansli olarak ise 2009 yılında beri futbol yarışını koşturuyorum.” dedi.

‘Türkiye bayrağının dalgalandığı her yerde futbol oynamak istiyorum’

“Ben bu süre zarfında U17, U19 ve 2. Amatör ve A takımında oynadım.” Sözlerini söyleyen Evren Demirci,  “Ben futbolda kendimi hep en üst yerlerde görmek istiyorum, onun içinde çok çalışıyorum Türkiye bayrağının dalgalandığı her yerde futbol oynamak istiyorum. Bundan dolayı hedefim her zaman büyük oldu ve kendimi en iyi yerlerde görmek adına canla baş çalışıyorum. Futbolun içinde olduğum zaman kendimi çok güvende hissediyorum bunun içinde olabildiğince en iyi yere gelmeye çalışacağım. Adımın başarılarımla anılmasını isterim bu hayatta.” diye konuştu.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER