“Dayak yesek de şampiyon biziz”

Dün akşam meydana gelen amatör maçtaki kavganın ardından konuşan Yeni Harran Spor yönetimi, dayak yedik ama yine de şampiyon olacağız diyerek olayı anlattılar.

“Dayak yesek de şampiyon biziz”
 Dün akşam Yenice stadında meydana gelen 1. Amatör ligi B grubunda Genç Karakeçililerspor ile Yeni Harran Spor karşılaşmasında olaylar çıkmış ve bazı futbolcu ve bir gazeteci darp edilmişti. Yaşanan olayın ardından açıklama yapan Yeni Harran Spor Kulüp Başkanı Ahmet Harallı, dayak yesek de şampiyon olacağız diyerek şunları belirtti. “ Şimdi biz son 3 maça çıkıyoruz, bu maç bizim dönüm noktamız rakip maça hazırlıklı gelmiş. Maçta her hangi bir sıkıntı yoktu, maç bittikten sonra rakip takımın yönetici ve sporcuları arkadaşlarımızı darp ettiler. Şuan futbolcularımız acilde bilgi alacağız, bir gazeteci arkadaşımızın da kamerası ve fotoğraf makinasını aldılar görüntülere el koydular. İnşallah biz şampiyon olacağız, dayak yedik ama şampiyon olacağız” dedi.

Yeni Harran Spor Teknik direktörü Hüseyin Özyavuz ise maçın 90 dakika boyunca sakin geçtiğini ve çalınan düdüğün ardından olayların başladığını belirterek şunları aktardı: “ Maçın 90 dakikası boyunca hiçbir şey yoktu takii hakem düdüğü çalana kadar. Seyirciler ve futbolcular bize saldırdılar, gazeteci arkadaşımızın kamerasını çaldılar daha sonra gasp ettiler. Futbolcu arkadaşlarımız şuanda hastanede durumlarını bilmiyorum, doktorlardan bilgi alacağız” diye konuştu.

 Ayrıca Genç Karakeçililer Spor yönetimi ise darp olaylarını yalanlarken bugün açıklama yapması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 10:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayko
Bayko - 4 yıl Önce

Lan senun o anani sikim urfanatik neden yalan haber paylasiyorsuz tarafsiz ol

SIRADAKİ HABER