Ceylanpınar zirveden kopmuyor

10 takımın mücadele verdiği grupta Bozova Gücü ikinci Güvenspor üçüncü sırada yer alırken Kelaynak Spor ise son sırada yer alıyor. Zirve yarışında ilk 4 takım arasında 1’er puan fark bulunuyor. Ceylanpınar Belediyespor 23 puanla liderliğini sürdürdüğü gr

Ceylanpınar zirveden kopmuyor

10 takımın mücadele verdiği grupta Bozova Gücü ikinci Güvenspor üçüncü sırada yer alırken Kelaynak Spor ise son sırada yer alıyor.

Zirve yarışında ilk 4 takım arasında 1’er puan fark bulunuyor. Ceylanpınar Belediyespor 23 puanla liderliğini sürdürdüğü grupta, Bozova Gücü 22, Güvenspor 21, Eyyüpspor ise 21 puana sahip.

Kıran kırana geçmesi beklenen karşılaşmalarda tarafların mücadelesi merakla bekleniyor.

Birinci Amatör A grubunda puan durumu ise şöyle;

1-) Ceylanpınar Belediyespor, grupta 11 karşılaşmaya çıkan Ceylanpınar temsilcisi 7 galibiyet 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. 11 karşılaşmada rakip filelerle topu 26 kez buluşturan ekip kalesinde ise 11 gol gördü. Ceylanpınar takımı çıktığı karşılaşmalardan 23 puan topladı.Ceylanpınar grubun en az gol yiyen takımı olarak dikkat çekiyor.

2-) Bozova Gücü, 11 karşılaşmaya çıkan mavi beyazlı takım 7 galibiyet 1 beraberlik 3 mağlubiyet aldı. Rakip filelerle topu 24 kez buluşturan takım kalesinde ise 13 gol gördü. 22 puana sahip takım bu hafta Ceylanpınar belediyespor’la karşı karşıya gelecek.

 

3-) Güvenspor, 11 karşılamada rakipleriyle karşılaşan takımlar 6 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. 28 golle en grubun en çok gol atan takımı olan Güvenspor kalesinde ise 14 gol gördü. Güvenspor son hafta karşılaştığı İdmanyurdu’nu 7-1 geçmeyi başardı.

 

4-) Eyyüpspor, zirveyi 3 puan geride takip eden ekip 11 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet aldı, ekip toplamda 20 puana sahip. 25 kez rakip fileleri sarsan takım, kalesinde ise 27 gol gördü. Eyyüpspor bu hafta Yıldırım Gücü takımıyla karşı karşıya gelecek.

 

5-) Keçe Spor,  grupta 11 karşılaşmaya çıkan ekip, 5 galibiyet 2 beraberlik 4 mağlubiyet aldı. 18 kez rakip filelerle topu buluşturan takım, meşin yuvarlağı ise 15 kez ağlarında gördü. Keçe Spor son hafta karşılaştığı Yıldırım Gücü’nü 2-1 geçmeyi başardı.

 

6-) Anadolu Gençlik, 11 mücadelede rakipleriyle karşı karşıya gelen takım 4 galibiyet 4 beraberlik 3 mağlubiyet aldı. Ligin orta sıralarında gol atan takım 20 kez rakip filelerle topu buluşturmayı başarırken kalesinde ise 12 gol gördü. Anadolu Gençlik takımı bu hafta İdmanyurdu ile karşı karşıya gelecek.

 

7-) İdmanyurdu, 14 puana sahip takım çıktığı 11 karşılaşmada 4 galibiyet 3 beraberlik 4 mağlubiyet aldı. 21 kez topu filelerinde gören ekip, rakip fileleri ise 16 kez sarsmayı başardı. İdmanyurdu son hafta karşılaştığı Güvenspor’a 7-0 mağlup oldu.

 

8-) Yeni Harran Spor, grupta 11 karşılaşmaya çıkan takım 3 galibiyet 3 beraberlik 5 mağlubiyet alarak 12 puan topladı. Ligin en alt sıralarında yer alan takım en yakın takipçisi Yıldırım Gücü’ne 9 puan fark atmış durumda. Harran temsilcisi bu hafta Kelaynak Spor’la karşı karşıya gelecek.

 

9-) Kelaynak Spor, ligde 1 galibiyet 1 beraberlik 9 mağlubiyetle 4 puan toplayan Birecik temsilcisi alt sıralardan kurtulma çabası veriyor. Kelaynak takımı son hafta karşılaştığı Bozova Gücü’ne 2-1 mağlup oldu. Rakip filelerle top 11 kez buluşturan takım kalesinde ise 31 gol gördü.

 

10-) Yıldırım Gücü , 11 karşılaşmada galibiyet elde edemeyen takım 3 beraberlik 8 mağlubiyet aldı. Grubun en çok gol yiyen ekibi olan Yıldırım Gücü 11 karşılaşmada kalesinde 32 gol gördü. Yıldırım Gücü bu hafta Eyyüpspor ile karşılaşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER