Cevheri İle Beyazgül Bir Araya Geldi

Şanlıurfa eski Milletvekili Sabahattin Cevheri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü makamında ziyaret etti.

Cevheri İle Beyazgül Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Eski Milletvekili, Şanlıurfaspor Eski kulüp başkanı Sabahattin Cevheri Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarete Şanlıurfaspor’da devam eden sorun ve sıkıntılar görüşüldü.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül sosyal medya hesabında; ”Sabahattin Cevheri ile bir araya gelerek Şanlıurfaspor ve kentimizde sürdürülen çalışmalar hakkında görüştük” ifadelerini kullandı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ
Mustafa Hakkı YETKİNGÖZ - 1 hafta Önce

Şanlıurfsporun içler acısı durumuna kayıtsız kalmayan Sayın Sabahattin CEVHERİ'yi kutluyorum. Türkiyenin 8. Büyükşehir'e bu durum yakışmıyor. Siyasetçiler ve Urfa İstanbul,İzmir,Adana Mersin ve birm çok şehrimizde Allah daha bol versin zengin işadamlarımızda doğduğu topraklara vefa olarak yardımcı olsa çözülmeyecek sorun değil.Şu andaki kadro bile ücretleri ödense daha başarılı olarak 2. liğden düşmeyeceğine ininayırom. Ama her geçen gün düşmeye aday duruma gelir.Sayın Vali ve Büyükşehir Belediye başkanımız ve siyasetçiler Urfalı varlıklı kişelerle temas kurarak bu sorunu çözmesi gerekmezmi..

SIRADAKİ HABER