banner54

Canbeyli haftanın saha komiserlerini açıkladı

Şanlıurfa Amatör kümede oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan saha komiserleri açıklanırken, Bal ligi temsilcimiz 11 Nisanspor ile 62 Pertek arasında oynanacak olan maçta saha komiserlik görevini Mehmet Aykaç yapacak.
 
Şanlıurfa Amatör kümede oynanacak olan 17. Hafta maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserleri açıklandı.
Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli her hafta olduğu bu haftada Şanlıurfa İl ve İlçelerde oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı. Ayrıca Ziraat Türkiye Kupası maçında GAP Arena stadyumunda Cumartesi günü oynanacak olan Şanlıurfaspor ile Süper lig ekiplerinden Çaykur Rizespor arasında oynanacak olan müsabakanın saha komiserlik görevini Cevher Arslan yapacak.
 
4.02.2017 CUMARTESİ 
14,30 Birecik Bel. - Genç Karakeçili U 19 Birecik (Vedat Taş)
14,30 Suruç Gençlik - K.Köprü Bel. U-19 Suruç    (Abdullah Canbeyli)
14,30 Bozovagücü - Anadolu Gençlik U-19 Bozova           (Celal Sökmen)
14,30 C.Pınar Demirspor - Siverek Bel. U-19 Ceylanpınar (Eyüp Balcı)
14,30 Yeni Harran - 63 Gücü U-19 Harran (Osman Kaya)
14,30 V.Şehir Gap – Hilvanspor U-19 Viranşehir (Bakır Çiçek)
11.30 Edessa 7 Yıldız – Urfagücü U 16     Şutim (Murat Ölmez)
13.00 Tokigücü - B.Şehir Bel. U-16 Şutim İrfan Kılıç
14.30 Bağlarbaşıspor – Karaköprü U-16 Şutim İrfan Kılıç
11.00 K.Köprü Bel. - Telekom     U-16 Arena 1 (Cuma Bingöl)
12.30 Yeni Halspor - Edessa 7 Yıldız U 19 Arena 1 (Sabri Deniz)
14.30 İdmanyurdu - V.Şehir Sanayi 1.Küme Arena 1 (Sabri Deniz)
14.30 Yeni Halspor - V.Şehir Bel. 1. Küme Arena 2 (Cuma Bingöl)
14.30 Tokigücü - C.Pınar Tigem 1. Amatör Yenice 1 (Murat Ölmez)
14.30 Tarımspor – Çamlıdere 1. Amatör Yenice 2 (Mehmet Aykaç)
14.30 Karşıyakaspor – Bağmancı 1. Amatör Karaköprü   (Ahmet Çiçek)
18.30 Şanlıurfaspor - Çaykur Rize Ptt 1.Lig Gap Arena (Cevher Arslan)                                   

5.02.2017 PAZAR            
14,30 Bozovagücü – Keçespor  1.Küme Bozova (Müslüm Felhan)
14,30 Hilvanspor Dsispor 1. Küme Hilvan (İ. Halil Koçka)
14,30 Suruç Gençlik - C.Pınar Bel. Süper Amatör Suruç (İsa Gümüşbaş
14,30 Viranşehirspor – Güven Süper Amatör Viranşehir (Ahmet Çiçek)
14,30 Birecik Bel. – Akçakalespor  Süper Amatör Birecik (Halil Şahap)
11.00 Dsispor - B.Şehir Bel. U 14 Şutim (İbrahim Canbeyli)
12.30 Viranşehirspor - C.Pınar Demir U 14 Şutim  (İbrahim Canbeyli)
14.30 Karaköprüspor – Yenişehir U 14 Şutim (Bekir Karakaş)
11.00 Edessa 7 Yıldız – Karaköprü U 14 Şutim  Arena 2   (Bekir Karakaş)
12.30 Gençlikspor - Akçakale U 14 Şutim (Müslüm Baydoğa)
14.30 Genç Karakeçili     - Halfetispor 1.Küme (Müslüm Baydoğa)
12.30 Kendirspor - Reha Gençlik 1. Küme Yenice 2 (Kadir Haklı)
14.30 Telekom - Siverek Bel. Süper Amatör Yenice 2 (Kadir Haklı)
12.30 Gençlerbirliği  - Ankaspor 1.Küme Yenice 1 (Celal Sökmen)
14.00 11 Nisanspor - 62 Pertek Bal Ligi Arena 1 (Mehmet Aykaç)
13.00 Gençlikspor – Adanagücü Bayanar Karaköprü (Osman Kaya)
 
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER