Camlıderespor, Başkan Çiftçi’den ne istedi

Şanlıurfa 1. Amatör ligde mücadele veren Çamlıdere Mahallesi takımı Çamlıderespor Başkanı Halit Kaya kapalı spor salonunda yapılan programda Büyükşehir Belediye Başkanını görünce bakın ne istedi…

Camlıderespor, Başkan Çiftçi’den ne istedi

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Çamlıdere Mahallesi Temsilcisi, Çamlıderespor Kulübü mahalle gençlerine ön ayak olarak sporu sevdiriyor. Çamlıderespor Başkanı Halit Kaya takımın gelişmesi ve gençlerin kötü alışkanlıklardan kurtularak sporu sevmesi için çalışmalarına devam ediyor. Mahallede sporu sevdirmek ve gençlerin önünü açmak için çalışmalarına devam eden Kaya, son olarak GAP kapalı spor salonunda karşılaştığı Büyükşehir Belediye Başkanından mahallelerinde antrenmanlarını yapacağı ve maçlarını oynayabileceği bir saha istedi.

BAŞKAN İSTEĞİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana şehri adeta şantiye alanına çeviren Başkan Nihat Çiftçi, Çamlıderespor Başkanının bu isteğini geri çevirmedi. Başkan Çiftçi ilk olarak Mahallede gerekli alanın olup olmadığını sordu. Çamlıdere Başkanı Kaya’dan gerekli alan var cevabını alan Çiftçi gerekenin yapılması için danışmanına not aldırdı.  

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2015, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER