Çamlıdere ve Siverek Basyan’a Evet Dedi

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Mayıs ayında yapacağı kongre öncesi aday olan Murat Basyan’a destek çığ gibi büyüyor

Çamlıdere ve Siverek Basyan’a Evet Dedi

Şanlıurfa’da kanayan yara haline gelen ve yıllardır kemikleşen ve kendilerine bile menfaatleri olmayan Amatör takımları yöneten federasyona dur demenin zamanı geldi. 06.05.2017 tarihinde Cumartesi günü yapılacak olan Amatör Kulüpleri Federasyonu seçiminde başkanlık adaylığını açıklayan Kendirspor Kulüp Başkanı Murat Basyan’a Siverek İlçesinden sonra Çamlıderespor kulübü tam desetek vereceğin açıkladı.

Çamlıderspor Kulübü yaptığı toplantıda Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimlerinde ortak kararımız Murat Basyan kardeşimi destekleme kararı aldıklarını resmen beyan ettiler.

SİVEREK SENİNLE

Siverek Belediyespor Başkanı Cevdet Ökenek, Amatör Spor Kulüpleri federasyonu seçimi öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi, “ASKF başkanlığına aday olan değerli Dostumuz Murat Basyan’a Siverek Belediyespor olarak destek vereceklerini açıkça belirtiyoruz.

Aynı zamanda Siverek Gücüspor ve Mustafa Kemal Lisesi Murat Basyan’a destekleyecekler. İbrahim Tekatlı ve diğer arkadaşlarıyla Şanlıurfa futboluna katkı yapacaklarına gönülden inanıyor ve destekliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER