Büyükşehir Belediyesi Basketbol Takımları Yeni Sezona Hazırlanıyor

Türkiye'nin en genç illerinden olan Şanlıurfa'da Büyükşehir Belediyesi gençleri sporla buluşturarak sinerjilerini spor sahalarında kullanmasını sağlıyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Basketbol takımları Kasım ayında başlayacak olan yerel lige hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Kasım ayında başlayacak olan yerel lige basketbol altyapı takımları Şanlıurfa büyükşehir belediyesinde 6'sı erkek 5'i kız olmak üzere 11 takımla Genç, yıldız, küçük ve minik olmak üzere 4 kategoride yerel liginde mücadele edecek.

Spor Salonu ve gençlik merkezlerimizde  yeni yıldızlar yetiştirmek ve altyapısını güçlendirmek adına seçme çalışmalarını ayrıca sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Ahmet Alatlı ve Mehmet Galip Aksu nezaretinde lige hazırlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Basketbol takımları 11 Nisan ve Engeliler Koordinasyon Merkezi Kapalı Spor Salonlarında lig hazırlıklarını ve  altyapı erkek ve bayan takımlarına seçme çalışmaları  spor yapma şansı tanıyan Büyükşehir Belediyesi, bu seçmelerle birlikte altyapı takımlarını da güçlendirmeyi hedefliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER