Bucaspor’da Fair-Play Fırtına’sı

     PTT 1. Ligin kalbi Pazar günü Buca Arena stadyumunda atacak. Şanlıurfaspor karşılaşmasında Bucaspor bir ilke imza atıp fair-play davranış sergileyecek.   Lig’de Pazar günü Buca Arena’da Şanlıurfaspor ile oynayacağı maç da, profesyonel liglerde bir

Bucaspor’da Fair-Play Fırtına’sı

     PTT 1. Ligin kalbi Pazar günü Buca Arena stadyumunda atacak. Şanlıurfaspor karşılaşmasında Bucaspor bir ilke imza atıp fair-play davranış sergileyecek.

  Lig’de Pazar günü Buca Arena’da Şanlıurfaspor ile oynayacağı maç da, profesyonel liglerde bir ilke sahne olacak. Bucaspor Futbol Şube Sorumlumuz Halil İbrahim Ülgen, futbolcuların İstiklal Marşı’nın ardından seremonide hakemler ve rakip takımın 11’iyle tokalaştıktan sonra Şanlıurfaspor yedek kulübesine giderek yedek oyuncular ve teknik heyete de şans dileyeceğini açıkladı.

  Profesyonel Şube Sorumlumuz Halil İbrahim Ülgen, “Altyapılarda bu uygulama bir süredir var. Federasyon yetkilileriyle konuyu görüştük, onlar da olumlu bakıyor. Maçtan önce yapılacak eş güdüm toplantısında isteğimizi temsilciye bildireceğiz. Sorun çıkacağını sanmıyoruz. Tam tersine, Türkiye’ye örnek olacak bir hareket başlatacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER