Bucak, “Lideri eli boş göndereceğiz”

 Şanlıurfa Süper Amatör Küme ekiplerinden Telekomspor Kulüp Başkanı Musa Bucak bu hafta kendi evinde oynayacakları lider Siverek Belediyespor maçını kazanarak lideri eli boş göndereceklerini söyledi.

Bucak, “Lideri eli boş göndereceğiz”

Şanlıurfa Süper Amatör Küme ekiplerinden Telekomspor Kulüp Başkanı Musa Bucak bu hafta kendi evinde oynayacakları lider Siverek Belediyespor maçını kazanarak lideri eli boş göndereceklerini söyledi.
 Şanlıurfa Süper amatör kümede her zaman söz sahibi olan Telekomspor bu hafta kendi evinde oynayacağı lider Siverek Belediyespor maçına kenetlenerek hazırlıklarını sürdürüyor.
Ligde 2. Yarıya teknik direktör Murat Bakırcıları transfer ederek yola çıkan Telekomspor son oynadığı 3 maça 4 as futbolcuyla yoksun sahaya çıkmasına rağmen yine de bileği bükülmedi. Ligde 25 puanla 3. Sırada yer alan grubun güçlü ekiplerinden Telekomspor lider Siverek Belediyespor maçını kazanarak yoluna devam etmek istiyor.

LİDERİ ELİ BOŞ GÖNDERECEĞİZ
Süper küme ekiplerinden Telekomspor bu hafta kendi evinde oynayacağı lider Siverek Belediyespor maçına büyük önem vererek hazırlıklarını galibiyet üzerine yapıyor. Ligde 2. Yarıdan bu yana bileği bükülmeyen Telekomspor galibiyet serisine bir yenisini Siverek Belediyespor’u mağlup ederek eklemek istiyor.
Telekomspor kulüp başkanı Musa Bucak, Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız lider Siverek Belediyespor maçını kazanarak lideri eli boş göndereceklerini söyledi.
Bucak, “Ligin 16. Haftası Pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Siverek Belediyespor maçının önemini biliyoruz. Takım olarak biz bu maça kenetlenmiş durumdayız. Ligde oynadığımız maçlara baktığımızda özellikle 2. Yarıda aldığımız başarılı sonuçlarla mağlubiyet yüzü görmedik. Bu başarımızı bu hafta oynayacağımız lider Siverek Belediyespor karşısında sürdürerek sahadan başımız dik ayrılmak istiyoruz ve bunu başaracak güçteyiz” dedi.
Teknik Direktör Murat Bakırcılarla çıktığımız maçlarda mağlubiyet yüzü görmedikleri sözlerine ekleyen Başkan Bucak, “Öncelikle yarı devrede en büyük transferimiz hocamız Murat Bakırcılar gerçekten takımımıza çok şey kattı. Telekomspor kulübü son 2 yıldır Urfa futboluna kendini kanıtlamış bir takım ve bu hafta oynayacağımız Siverekspor maçı bizim için çok önem taşıyor. Bu maçta futbolcularımdan mutlak galibiyet bekliyorum. Telekom forması giyen her futbolcumuz bunun bilincindedirler.  Son oynadığımız 3 maça 4 eksik futbolcularımızla maçlara çıktık yine de mağlubiyet yaşamadık eksik olan futbolcularımız bu hafta idmanlarına başlayıp maç gününe kadar gerek yönetim olarak gerek futbolcu kardeşlerim bu önemli maça hazır olacağız.  Şimdiden iki takıma başarılar dilerim” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2017, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER