Buca maçı için dua ettiler

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, deplasmanda karşılaşacağı Bucaspor maçı öncesi Futbolcu, teknik heyet ve yöneticiler Kutsal Balıklıgöl ve dergâhı ziyaret etti. Sanlıurfspor futbolcuları, teknik heyet ve yöneticiler İbrahim Güllüoğlu, Gökhan Gökmen

Buca maçı için dua ettiler

PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor, deplasmanda karşılaşacağı Bucaspor maçı öncesi Futbolcu, teknik heyet ve yöneticiler Kutsal Balıklıgöl ve dergâhı ziyaret etti.

Sanlıurfspor futbolcuları, teknik heyet ve yöneticiler İbrahim Güllüoğlu, Gökhan Gökmen, Nabi Kırmızı, Vedat Bucak, teknik direktör Reha Kapsal çarşı gezisine katıldı. Futbolcular tarihi balıklıgölü, İbrahim A.S makamını ziyaret edip bol bol dua okuyan futbolcular haşimiye meydanını gezdiler.

Futbolcular Dergâh ve Balıklıgölü gezdikten sonra çarşıyı gezerek esnafı ziyaret ederek bol bol Sohbet ettiler Futbolcular esnaf’a bu hafta deplasmanda oynayacakları. Bucaspor  maçını kazanacaklarını sözünü verdiler.

Sanlıurfa isotunu tadan, Bahanane ve Sankoh puşi takarak vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdiler, tarihi gümrükhan kahvesinde çay içip simit yiyen , imza dağıtan, sohbet eden futbolculara Şanlıurfalı ünlü türkücü Mahmut Tuncer eşlik etti.

Sanlıurfaspor Teknik direktörü Reha Kapsal” Birlik beraberlik güzel bir sinerji yakalamak için böyle bir gezi düzenledik inşallah Bucaspor macını alırız “dedi.

İbrahim Güllüoğlu” Futbolcularımızla, hocamızla gezip sohbet edeceğiz sahada istediğimiz galibiyeti alamıyoruz inşallah şehir bu havaya girir  hocayla beraber güzel şeylere imza atarız”dedi.

Sercan Yıldırım” İnşallah bundan sonraki maçları telafi ederiz hoca değişti yeni yapılanma oldu yeni hocayla daha başarılı olacağımıza inandığını belirti.”

gezi son derece neşeli geçerken Futbolcular, da kendilerine gösterilen ilgiden son derece memnun kaldıkları gözlendi


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER