banner54

Bu Hafta Görev Yapacak Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa saha komiserleri dernek Başkanı Abdullah Canbeyli bu hafta oynanacak olan amatör küme maçlarında görev yapacak olan saha komiserlerini açıkladı.

Amatör küme maçlarında grev yapacak olan saha komiserleri belli oldu. Süper Amatör küme maçında şampiyonluk mücadelesi veren İl Özel İdarespor ile Suruç Gençlikspor maçında saha komiserlik görevini Mehmet Aykaç yapacak. Ayrıca PTT 1. Liginde mücadele eden Şanlıurfaspor GAP Arenada konuk edeceği Manisaspor maçında saha komiserlik görevini Müslüm Baydoğa yapacak.

18.01.2014 CUMARTESİ 13.30  KELAYNAK – SURUÇ U 19 BİRECİK SABRİ DENİZ

13.30 SİVEREK BELEDİYESPOR - V.ŞEHİR BELEDİYESPOR  U19 SİVEREK CEVHER ARSLAN

13.30 CEYLANPINAR DEMİR - VİRANŞEHİR GAP U19 C.PINAR MUSA K.YILDIRIM

13.30 HİLVANSPOR – BOZOVAGÜCÜ 1.KÜME U 19 HİLVAN CEVHER ARSLAN

11.00 GÜVENSPOR - KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR  U 15 ARENA 1  EYÜP BALCI

12.30 GENÇLİKSPOR - BİRECİK BELEDİYESPOR U15 ARENA EYÜP BALCI

14.00 URFA GÜCÜSPOR - EDESSA 7 YILDIZ  U15 ARENA EYÜP BALCI

10.30 EDESSA 7 YILDIZ - ANADOLU GENÇLİK U 17  ARENA 2 HÜSEYİN YILDIZ

12.00 GENÇLERBİRLİĞİSPOR  - KENDİRSPOR U17 ARENA 2 MEHMET AYKAÇ

13.30 GENÇ KARAKEÇİ - ÖZ KARAKEÇİ U17 ARENA 2 MÜSLÜM FELHAN

10.30 BAĞMANCISPOR – İDMANYURDUSPOR 1.KÜME YENİCE 2 YAKUP GÜL

12.30 ÇAMLIDERESPOR – KEÇESPOR 1. KÜME YENİCE 2 YAKUP GÜL

14.30 BAĞLARBAŞISPOR – KARŞIYAKASPOR 1. KÜME YENİCE 2 YAKUP GÜL

12.30 REHA GENÇLİK - CEYLANPINAR BELEDİYESPOR 1. KÜME YENİCE 1  CELAL SÖKMEN

18.01.2014 CUMARTESİ 14.00  ŞANLIURFASPOR – MANİSASPOR PTT 1.LİG  GAP ARENA MÜSLÜM BAYDOĞA

19.01.2014 PAZAR 10.30 TELEKOMSPOR - İL ÖZEL İDARESPOR U17 ARENA 1 MEHMET İŞGÖREN

12.00 CEYLANPINAR BELEDİYESPOR - URFA GÜCÜSPOR U17 ARENA 1 MEHMET İŞGÖREN

14.00 GÜVENSPOR - VİRANŞEHİR BELEDİYESPOR 1.KÜME  ARENA 1 MEHMET İŞGÖREN

12.00 REHA GENÇLİK - YENİ HALSPOR U17  ARENA 2 MÜSLÜM FELHAN

14.00 ŞANLIURFA GENÇLİK - G.ANTEP FISTIK BAYANLAR ARENA 2 MÜSLÜM FELHAN

10.00 EYYÜPSPOR - ANADOLU GENÇLİK 1.KÜME YENİCE 2  CELAL SÖKMEN

12.00 İL ÖZEL İDARE - SURUÇ GENÇLİK SÜPER AMATÖR YENİCE 2 MEHMET AYKAÇ

14.00 TARIMSPOR – KELAYNAK SÜPER AMATÖR YENİCE 2 MEHMET AYKAÇ

11.30 KENDİRSPOR - YENİ HARRANSPOR 1.KÜME YENİCE 1 CELAL SÖKMEN

13.30 11 NİSAN SPOR - C.PINAR DEMİR 1. KÜME YENİCE 1 CELAL SÖKMEN

13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR -  AKÇAKALE U19 BİRECİK HÜSEYİN YILDIZ

13.30  M.KEMAL LİSESİ - C.PINAR TİGEM U19 SİVEREK BEKİR KARAKAŞ

13.30 SURUÇ BELEDİYESPOR - VİRANŞEHİR BAŞAK SÜPER AMATÖR SURUÇ HAMİT PEHLİVAN

13.30 KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR - MALATYA İL ÖZEL BAL LİGİ  KARAKÖPRÜ CEVHER ARSLAN (Aziz ATLI)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER