Bozovagücüspor ligde çok canlar yakacak

Bozovagücüspor teknik direktörü Mahmut Çağıran yaptığı flaş transferlerle güclerine güç katarak ligde çok canlar yakacaklarını söyledi.

Bozovagücüspor ligde çok canlar yakacak

Yeni sezon öncesi transfer döneminde kadrosunu güçlendiren İlçenin ilk ve tek koklu kulübü Bozovagücüspor takımı bu hafta deplasmanda oynayacağı Genç Karakeçili maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
 
Teknik Direktör Mahmut Çağıran nezaretinde günde çift idman yaparak Genç Karakeçili maçına hazırlanan Bozovagücüspor galibiyetten başka bir şey düşünmüyor.
 
Sezona deplasmanda oynayacakları Genç Karakeçispor maçla merhaba diyecek olan Bozovagücüspor lige galibiyetle başlamak istiyor.
 
Teknik Direktör Mahmur Çağıran takımın geleceği için umutlu ve iddialı konuştu. Ligde yaptığımız transferlerle gücümüze güç katarak bileği bükülmeyecek bir takım oluşturduklarını belirten Çağıran, "her zaman sezonun ilk maçları zorlu geçiyor. Bu nedenle sezonun ilk haftası deplasmanda oynayacağımız Genç Karakeçi maçını kazanarak lige 3 puanla başlamak istiyoruz. Yeter ki yönetim ve taraftarlar bizlere güvensinler. Bu sezon Bozovagücüspor çok canlar yakacaktır” dedi.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER