“Böyle Başkan Her Takıma Nasip Olmaz”

Şanlıurfa 2. Amatör küme takımlarından ŞUTİMspor (Toki) teknik direktörü Mahmut Altun, “Gençlere verdiği destekle gönlümüzde taht kuran başkanımız Faruk Akbaş’a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

“Böyle Başkan Her Takıma Nasip Olmaz”

Şanlıurfa 2. Amatör küme takımlarımızdan eski adı Tokispor isim değiştirerek ŞUTİM spor oldu. Kulüp Başkanlığını Faruk Akbaş yaptığı ŞUTİM (Toki) yeni sezonda gençlere vereceği destekle herkesin büyük beğenisini kazandı.

Geçtiğimiz sezon 2. Amatör kümede Tokispor olarak mücadele eden yeni sezonda ŞUTİM Spor olarak taraftarlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ŞUTİM Spor (Toki) takım sorumlusu Mahmut Altun, Yeni sezonda neler yapacağı konusunda Urfanatik’e açıklamada bulundu.

Altun, “Geçtiğimiz sezon Tokispor olarak ligde mücadele etmiştik. Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla takımın ismini ŞUTİM olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Yeni sezona ŞUTİM olarak liglere başlamadan önce bizlere her zaman desteklerini esirgemeyen değerli başkanımız Faruk Akbaş ve yöneticimiz Halit Güneş’e genler adına çok teşekkür ederim.” Dedi.

BÖYLE BAŞKAN HER TAKIMA NASİP OLMAZ

ŞUTİM Spor teknik direktörü Mahmut Altun, böyle bir başkan her takıma nasip olmaz diyerek şunları söyledi, “Biz başkanımız Faruk Akbaş’la gurur duyuyoruz. Gerçekten takıma ve gençlere verdiği destek ortadadır. Her konuda bizlerin her zaman yanında olmuştur.

Şanlıurfa’da sporun kalkınması konusunda büyük desteği olan değerli başkanımıza kulübüm ve futbolcularım adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni sezonda bütün takımlara başarılar dilerim.” Diye konuştu.

ŞUTİMSPOR BÜTÜN DALLARDA MÜCADELE EDECEK

Yeni sezonda yeni başarılara hizmet atmaya çalışacak olan ŞUTİMSpor hazırlıklara şimdiden başladı. Teknik direktör Mahmut Altun nezaretinde bu sezon U-13, 14, 15, 16, 17 ve 19 olmak üzere mücadele edeceği bu liglerin alt yapısını hazırlamaya çalışıyor.

A takım ile yepyeni bir imajla taraftarlarının karşısına çıkacak olan ŞUTİMSpor hedef büyülterek gözünü 1. Amatör ligine dikti.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER