Beyoğlu’dan Teşekkür

Şanlıurfa ASKF eski yöneticilerinden ve Doğanyıldız takımının unutulmaz hocalarından Müslüm Beyoğlu “15 Temmuz Şehitler Anısına” düzenlenen futbol turnuvasına davet edilerek adeta geceye renk kattı.

Beyoğlu’dan Teşekkür

Şanlıurfa ASKF “15 Temmuz Şehitler Anısına” düzenlemiş olduğu dostlu ve kardeşlik müsabakasına davet edilen ASKF eski yöneticilerinden ve Doğanyıldız takımının unutulmaz hocalarından Müslüm Beyoğlu davet icabı katıldığı bu anlamlı gecede eski futbocu ve dostlarla hasret giderdi.

Dostluk ve kardeşlik içinde tamamlanan “15 Temmuz Şehitler Anısına” düzenlenen futbol turnuvasından sonra Urfanatik’e bu anlamlı gece adına şu açıklamada bulundu.

Beyoğlu, “15 Temmuz Şehitler kupası adı altında düzenlenen Şanlıurfa ASKF karması ile Masterler maçına bizi davet eden eski futbolcum Onur Aziz Atlı, kaptan Salih Akkuş Aslan Doğan, Şemsi Doğan, İsmail Buz, Yılmaz Akyüz, Nedim Cavcı’ya ve tüm Masterler ekibine ayrıca birçoğunun idrak edemediği ve misafirlerim dolaysıyla katılamadığım yemeğe ısrarla davet eden Yunus Emre Aktaşoğlu’na nazik jestlerinden dolayı teşekkür ederim.

Her zaman Masterler kulübünün yanında olacağımın bilinmesini isterim. Bu gençleri gerçekten seviyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 11:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil köseoğlu
halil köseoğlu - 2 yıl Önce

Bu gençlerde seni seviyor kaptanım.

SIRADAKİ HABER