Bengi’den Gençlere Baklava Dopingi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor alt yapı hocası Yusuf Bengi, U17 ve 19 takımı gençlerine Baklava ikramında bulunarak yine büyüklüğünü gösterdi.

Bengi’den Gençlere Baklava Dopingi

Şanlıurfa’nın futbol fabrikası olma yolunda büyük hizmetler veren Büyükşehir Belediyespor alt yapısı Yusuf bengi hocalarla çağ atlamaya başladılar. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi maziyi tekrarlamaya başlayan Büyükşehir Belediyesporşimdiye kadar bu hedefine ulaşarak gençlere gereken önemi her zamankinden daha fazla vererek, adeta bir aile ortamı sağlandı.

Alt yapı sorumlusu Yusuf Bengi göreve geldiği günden bu yana her zaman gençlere sahip çıkarak onları Türk futboluna kazandırmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Gecesini gündüzünü 11 Nisan Stadyumunda geçiren Bengi geçtiğimiz gün alt yapı takımlarından U17 ve 19 gençleler baklava ikramında bulundu.

Gençlere Baklava dopingi yapan alt yapının başarılı hocalarından Yusuf Bengi, gençlerle gurur duyduğunu söyledi.

Bengi, “Biz Büyükşehir Belediyespor olarak çok büyük bir aileyiz. Bünyemizde faaliyet gösteren gençlerimize kendi evlatlarımız gibi bakarak olmaları topluma başarılı bir fert olarak yetiştirmek boynumuzu borcudur.

Bu yolda bana verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorum. Zaman zaman alt yapıda bir abi gibi, bir kardeş gibi ve bir arkadaş gibi futbolcularımın dertlerine derman olmaya çalışıyorum. Allah’ın izniyle birlik ve beraberlik içinde gücümüzün yettiği kadar her zaman gençlerin yanında olacağız ve onlara sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

Bu anlamda bizden desteklerini esirgemeyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi, Kulüp Başkanımız Reşat Özmen, alt yapı ve üst yapıdaki arkadaşlarıma teşekkür ederim. “dedi.

U17 ve U19 takım futbolcuları, baklava ikramında bulunan alt yapı hocası Yusuf Bengi’ye bu düşüncesinden dolayı teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER