Bengi, “Tek Hedefimiz Türkiye Şampiyonu Olmak”

Şanlıurfa Belediyespor alt yapı sorumlusu Yusuf Bengi, “İlk hedefimiz play off maçlarında il şampiyonu olup, 2005 yılında kıl payı kaçırdığımız Türkiye şampiyonasını kazanıp taraftarlarımızı sevindirmektir” dedi.

Bengi, “Tek Hedefimiz Türkiye Şampiyonu Olmak”

    Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor alt yapı sorumlusu Yusuf Bengi U-19 Play Off maçlarını değerlendirdi.

    2016 – 2017 futbol sezonunda U-19 takımımız Play Off müsabakalarında oynadığı 2 maçta 1 galibiyet ve 1 mağlubiyet alarak yollarına emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Alt yapı Sorumlusu Yusuf Bengi, “Şanlıurfa Plaf Off müsabakaları Büyükşehir Belediyespor, Karaköprü Belediyespor, Siverek Belediyespor ve Bağlarbaşı Kahramanspor arasında oynanmaktadır.

    İlk maçta Siverek Belediyespor’a şansız bir şekilde mağlup olduktan sonra Siverek Belediyespor’u mağlup ederek, hedeflediğimiz il şampiyonluğu kazanıp sonra Şanlıurfa’yı daha önce geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi (2005) kaybettiğimiz Türkiye şampiyonasına bu defa sıkı bir şekilde hazırlanıp, üstün bir performansla çıkıp özlenen şampiyonluğu kazanıp mutlu sona ulaşmaktır.

    Bizlerden hiçbir zaman maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen ve her zaman bizlerin yanında olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye ve Kulüp Başkanımız M. Reşat Özmen’e sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER