banner54
10 Şubat 2017 Cuma 08:18
Baydoğa Karaköprü Maçında Görev Yapacak

Şanlıurfa Amatör kümede maçlarında görev yapacak olan saha komiserleri açıklandı. Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli Amatör kümede oynanacak olan 19. Hafta il be ilçelerde oynanacak olan müsabakalarında görev yapacak olan saha komiserlerini açıkladı.
Süper Amatör kümede mücadele eden Akçakalespor ile Telekomspor arasında oynanacak olan müsabakanın saha komiserlik görevini Sabri Deniz yapacak.
Şanlıurfa’yı 3. Lige çıkma yolunda Şanlıurfa’yı şampiyonluk yolunda başarılı bir şekilde temsil eden Karaköprü Belediyespor kendi evinde oynayacağı Adıyaman 1954 müsabakasında Müslüm Baydoğa saha komiserlik görevini yapacak.
 
11.02.2017CUMARTESİ 
14.30 Pirsus -Suruç Gençlik U 19 Suruç İrfan Kılıç
14.30 Akçakalespor – İdmanyurdu U19 Akçakale Mehmet Aykaç
14.30     Siverek Belediyespor – Güvenspor U19 Siverek Cuma Bingöl
14.30     V.Şehir Sanayi - Yeni Hal U19 V.Şehir YEyüp Balcı
13.00     Urfagücü - Yeni Harran  U19 Arena 1 Vedat  Taş
15.00     Dsispor – Bozovagücü 1.Küme U19 Vedat  Taş
11,00     Karaköprüspor - K.Köprü Bel. U 16 Arena 2  Osman Kaya
13.00     Çamlıderespor –Karaköprü U 19 Osman Kaya
15.00     Genç Karageçi – Gençlerbirliği 1.Küme Müslüm Baydoğa
11,15     Urfagücüspor –BağlarbaşıU 16   Şutim Celal Sökmen
13.00     B.Şehir Bel. -* Edessa 7 Yıldız U16 Şutim Müslüm Felhan
14.45     Gençlikspor – Dsi U16 Şutim Bakır Çiçek
13.00     Keçespor – Halfetispor 1.Küme Yenice 2 İsa Gümüşbaş
15.00     Reha Gençlik – Hilvanspor 1. Amatör Yenice 2 İsa Gümüşbaş
13.00     B.Şehir Bel. - V.Şehir Gap U 19   Yenice 1 Halil Şahap
15.00     Ankaspor – Kendirspor 1.Küme Yenice 1 Halil Şahap

12.02.2017 PAZAR         
11.30     Akçakalespor -Edessa 7 Yıldız U 14 Şutim Celal Sökmen
13.00     Yenişehir - Gençlikspor U14 Şutim Bakır Çiçek
14.30     K.Köprü Bel. – Viranşehir U14 Şutim Bakır Çiçek
14.30     Akçakalespor - Telekom Süper A. Akçakale Sabri Deniz
15.00     Siverek Bel. - Viranşehir Süper Siverek Cevher Arslan
15.00     C.Pınar Tigem    Yeni Hal 1.Küme Ceylanpınar Eyüp Balcı
15.00     V.Şehir Sanayi – Bağmancı 1. Amatör V.Şehir Eski S Kadir Haklı
15.00     V.Şehir Bel. – İdmanyurdu 1. Amatör V. Şehir Kadir Haklı
14.30     Hilvanspor -11 Nisan Spor U 19  Hilvan Murat Ölmez
11,00     Eyübiye Gençlik Keçe U19 Yenice 2 İ.Halil Koçka
13.00     Güven spor - Suruç Gençlik Süper A. Yenice 2 İ.Halil Koçka
15.00     B.Şehir Bel. - Birecik Bel. Süper Amataör Yenice 2 Celal Sökmen
11,00     Genç Karageçi - Edessa 7 Yıldız   U 19 Arena 1 Müslüm Felhan
13.00     Gençlikspor – Halfeti U19 Arena 1 Ahmet Çiçek
15.00     Çamlıdere - Tokigücü     1.Küme Ahmet Çiçek
12.00     B.Şehir Bel. -Yeni Harran U 14    Arena 2  İbrahim Canbeyli
13.30     C.Pınar Demir - Dsi U14 Arena 2 İbrahim Canbeyli
15.00     Karşıyakaspor – Tarımspor 1.Küme Müslüm Felhan
12.30     Ankaspor – Kendir U 19 Yenice 1 İrfan Kılıç
14.30     Reha Gençlik – Bozovagücü U19 Yenice 1Cuma Bingöl
14.00     K.Köprü Bel. - Adıyaman1954 Bal Ligi Karaköprü Müslüm Baydoğa
 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.