Basyan Delegelerle Bir Araya Geldi

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu bu hafta içinde yapacağı başkanlık seçim öncesi aday olan Mehmet Aktaşoğlu ile Murat Basyan arasında rekabet tüm hızıyla devam ediyor.

Basyan Delegelerle Bir Araya Geldi

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu bu hafta içinde yapacağı başkanlık seçim öncesi aday olan Mehmet Aktaşoğlu ile Murat Basyan arasında rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Mevcut yönetimin desteklediği Mehmet Aktaşoğlu’na karşısı savaş açan ve bu düzen değişmeli diyen Basyan önceki gün bir konuk evinde delegelerle bir araya gelerek başkan gibi karşılandı.

Seçim öncesi projelerini açıklamak ve yönetimim tanıtmak için bir konuk evinde bir araya gelen Murat Bsayan ve yönetimi kendilerine destek veren 46 Kulüp yöneticisine ve delegelerine seçilmeleri halinde yapacakları projeleri anlatılar.

Baysan projelerinde Belediye tarafından yapılmış ama atıl durumda olan semt sahalarını yap işlet modeli ile belediyelerden devir alınacağını burada yapılacak revize çalışmaları ile soyunma odaları düş kabinleri ekleyerek hem belediyeye gelir getirmek hem de bütçesi yok denilecek kadar az olan Amatör Spor kulüpler Federasyon gelir getirmek. Buradan gelecek gelirleri Şanlıurfa’da mücadele eden amatör spor kulüplerin ayakta durması için destek sağlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER