Başkan Pişirdi, Futbolcular Yedi

Gün geçtikçe büyüyen ve kenetlenen Şanlıurfa Karçelik Masterler Kulüp Başkanı Reşit Karakaş kendi elleriyle yapıp pişirdiği kebabı futbolculara kendi elleriyle yedirdi

Başkan Pişirdi, Futbolcular Yedi

Şanlıurfa Karçelik Masterler kulüp Başkan Reşit Karakaş’ın bağ evinde bir araya geldiler. Karçelik Masterler Kulübü Bağ evinde yaptığı toplantıya Başkan Karakaş’ın yanı sıra teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Karçelik Masterler takımı ayda bir yaptığı istişare toplantısında takımın ne durumda olduğu ve derneğin çalışmaları hakkında fikir alış verişi yaparak kaynaşma ortamında geçen toplantıda Başkan Reşit Karakaş kendi elleriyle yaptığı patlıcanlı kebabı futbolculara elleriyle yedirdi.
Karçelik Masterler Kulüp Başkanı Reşit Karakaş, her ay yaptığımız toplantılarda olduğu gibi bugünde yaptığımız toplantıda takımın ve derneğin çalışmaları hakkında yöneticilerimiz ve futbolcularla fikir alış verişinde bulunduklarını söyledi.

Karakaş, “Karçelik Masterler takımı her geçen gün kenetlenerek büyümeye devam ediyor. Gerek takım içinde gerekse takım dışında bizlere destek veren herkesi bir çatı altında toplayarak Türk futboluna faydalı nesiller yetiştirmek için dernek olarak çalışmalarımız devam etmektedir.
Akdeniz Masterler grubunda yer aldığımız ligde müsabakalarımız sürüyor. En son deplasmanda oynadığımız Hatay Güneyler takımını 5-1 mağlup ederek yolumuza devam etmekteyiz. Bizi bu günlere taşıyan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.


BİR BAŞKAN DÜŞÜNÜN…
Şanlıurfa’lı iş adamı Reşit Karakaş sanayi sektöründe yaptığı hizmetlerle bir çok çalışmalara damgasını vurmaya devam ederken, aynı zamanda Şanlıurfaspor’a hizmet edenleri bir çatı altında toplayıp Karçelik Masterler takımını kurarak bir ilke daha imza atmış oldu.

Bir başkan düşünün takımını elleriyle doyuruyor,
Bir başkan düşünün takımın hizmetkarı,
Bir başkan düşünün takımın üstünde koruyucu kalkan gibi,
Bir başkan düşünün kadir kıymet bilen,
Bir başkan düşünün başkandan ötesi toparlayıcı
İşte o Başkan Reşit Karakaş
Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
REIS KADIR
REIS KADIR - 3 yıl Önce

BOYLE BASKAN IS ADAMI RESIT KARAKAS'BASKA BASKAN BULABILEN VARSA BIZDE ISTIFA EDERIZ ARKADASLAR DEGILMI ALLAH SENI BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN KARCELIK MASTIRLAR BASKANI RESIT KARAKAS
SAYGILARR....
IYI AKSAMLAR

KARAkartal
KARAkartal - 3 yıl Önce

Bu futbolcuların yüzde 95 i aç cebinden 5 kuruş para harcamayan adamlar yazık bu adama vallahi

SIRADAKİ HABER