Başkan Karakaş, “Karçelik Masterleri Bir Marka Haline Getireceğiz”

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı bir marka haline getireceklerini söyleyen Kulüp Başkanı Reşit Karakaş “Tek hedefimiz yetenekli gençlere sahip çıkarak onları spora kazandırmaktır” dedi

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı kulüp başkanı Reşit karakaş gazetemizi ziyaret ederek kulüp hakkında bilgi verdi.

Akdeniz Masterler liginde Şanlıurfa’yı temsil eden ve aldığı galibiyetlerle şampiyonluğa koşan Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı hafta sonu deplasmanda oynayacakları Osmaniyespor maçını kazandığı taktirde şampiyonluklarını ilan edeceklerini söyleyen Başkan Reşit Karakaş sezon sonunda 58 takımın Antalya ilinde yapılacak olan turnuvaya katılacaklarını dile getirdi.

Şanlıurfa Karçelik Masterler takımı Kulüp Başkanı Reşit Karakaş Masterler kulübünü marka haline getireceklerini ve yetenekli gençlere her zaman kapılarını sonuna kadar açık olacağını şu cümlelerle ifade etti.

Karakaş, “Biz bu hafta Kilis’i 3-2 gibi bir skorla yendik. Hedefimiz bu gurupta şampiyonluktur. Hafta sonu deplasmanda Osmaniye ile oynayacağız. İnşallah Osmaniye’yi orada yenersek şampiyonluğu orada direk ilan edip döneceğiz. Son hafta Şanlıurfa’da Karaköprü’deki stadyumumuzda Adıyamanspor’la oynayacağımız maçta tüm Şanlıurfalıları maça davet ediyorum. Stada gelip Karçelik Masterları seyretmelerini istiyorum. Biz şampiyonluktan sonra Antalya’da düzenlenecek ve 58 takımın katılacağı turnuvada mücadele edeceğiz. Buradaki hedefimiz Şanlıurfa’yı tanıtmak ve Şanlıurfa’yı desteklemektir. Tüm Şanlıurfa severleri önümüzdeki günlerde oynanacak olan maça davet ediyorum.” Dedi.

Karakaş sözlerine şöyle devam etti : Bizim bir hedefimiz vardı alt iskelemizi kurmaktı. Kadromuz geniş ve 30 kişiden oluşan bir kadro futbolcularımız bunların içerisinde 15’i bu gün hoca lisansında bunlar. Bir hedefimiz vardı Şanlıurfa’ya ne yapabiliriz. Şanlıurfa’ya spor okulu kurmak en büyük hedefimizdir. Biz bu spor okulunda iddialıyız ve Osmaniye’de şampiyonluğu ilan ettikten sonra ilk adımı atacağız. Bütün belediyelerimizin kapılarını çalarak destek isteyeceğiz. Alt iskeleti kuracağız. Şanlıurfa bizim. Çocuklar bizim tek amacımız bu çocuklara sahip çıkmaktır. Bu çocukları mahalle köşelerinde, sokaklarda yanlış şeyler yapmamaları için elimizden geleni yapacağız.

Bu memleketteki çocuklarımıza, gençlerimize destek olmaktır en büyük hedefimiz. Şanlıurfalıların bize destek vermelerini istiyoruz. Takım çok güzel bir şekilde oluştu ve hepsi birbirinden düzgün, birbirinden bey efendi ve ben takımıma da teşekkür ediyorum. Bu bölgede Karçelik Master’lar her yerde konuşulmaya başlanıldı.

Düzgünlüğüyle, disiplinliğiyle başkanı ve her şeyi ile konuşulmaya başlandık. Bu bizi mutlu ediyor ve yolumuza devam ediyoruz, durmayacağız ve yolumuza devam edeceğiz. Bu güne kadar hiçbir kurumdan destek almadık ve kendi imkânlarımızla yaptık. Çünkü bende eski bir sporcu olarak bizim dönemimizde yokluk çektiğimiz için bu dönemde yokluk çekmesinler diye bizim bu gün 3 tane formamız var ve takımın her şeyi var ve bunları kendi imkânlarımızla yaptık. Kendi imkânlarımızla bir yere kadar gider ama spor okulunda bütün belediyelerin kapılarını çalacağız ve onlardan destek isteyeceğiz.” Diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER