Başkan Günak’tan Teknik Heyet ve Futbolculara Teşekkür

Şanlıurfa Süper Amatör Takımlarından Güvenspor Kulüp Başkanı Sinan Günak 2016 - 2017 futbol sezonu ve teknik heyet hakkında açıklamalarda bulundu

Başkan Günak’tan Teknik Heyet ve Futbolculara Teşekkür

Şanlıurfa Süper Amatör Takımlarından Güvenspor Kulüp Başkanı Sinan Günak Gazetemize 2016 - 2017 futbol sezonu ve teknik heyet hakkında açıklamalarda bulundu.

Süper Amatör Küme takımlarından Güvenspor Kulüp Başkanı Sinan Günak, “Biz Güvenspor olarak bu sezon kısıtlı imkânlara rağmen başarılı bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum. Çünkü bir Mahalli kulüp olmamıza rağmen birçok Resmi kurum takımlarıyla mücadele ettik ve başarılıda olduk. Takımda ki bütün futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum.

Ayrıca bu sezonda Güvenspor’da tam bir aile ortamı oluşturan hem idmanlarda hem de maçlarda inanılmaz katkı sağlayan Şanlıurfa Sporumuzun unutulmaz kalecilerinden ve takım kaptanlarından Mutlu Yılmaz Hocamıza ve Yardımcı Antrenörümüz Abdul basit Özkan hocamıza şükranlarımı sunuyorum.
  Mutlu Yılmaz hocamıza sezon başında Güvenspor Kulübünde çalışma teklifimize hiç tereddüt etmeden kabul etmesi bizleri oldukça memnu etti ve Ayrıca her iki hocamız bu takımın başına geldiği günden bu yana bizden maddi olarak hiçbir talepte bulunmadı ve gecelerini gündüzlerini birbirine katarak çalışıp Güvensporumuza tam bir takım ruhu kazandırdılar.
 
Gerek Mutlu Hocamız gerekse Özkan Hocamız her konuşmalarında her şeyin maddiyat olmadığını amaçlarının Spora ve gençlere neler kazandıra biliriz düşüncesi oldu Tek amaçları bu yönde oldu bende Güvenspor Kulüp Başkanı olarak ve yönetimim adına Urfanatik Gazetesi aracılığıyla bu mükemmel her iki Hocalarımıza teşekkür etmek istiyorum.
 
Çünkü son dönemlere hiçbir Allah’ın kulu para olmadan parmağını dahi kımıldatmadığı bu dönemlerde bizden tek bir kuruş dahi istemdiler onların tek bir hedefi vardı Şanlıurfa’da ki Genç sporculara bilgi birikimlerini aktarmak oldu ve çokta başarılı oldular. Önümüzde ki yeni sezonda daha iyi imkânlarla İnşallah tekrar beraber çalışma imkânımız olur. Çünkü takımdaki bütün futbolcular ve özellikle Genç futbolcu kardeşlerimizin Mutlu Yılmaz Hocamızın derin bilgilerinden faydalanmak istediklerini defalarca bizlere iletti.


Her zaman Şanlıurfa spor camiasının yanında olan Urfanatik Ailesine Spor’a ve sporcuya verdiği destekten dolayı Güvenspor Kulübü olarak çok teşekkür ediyoruz.  İyi ki varsınız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER