Başkan Çiftçi’den Futbolculara Ziyaret

Süper Amatör Ligde mücadele veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesispor A takımı futbolcularını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Birlik ve beraberlik içerisinde başarıya ulaşacağız" dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Süper Amatör Liginde mücadele veren Büyükşehir Belediyespor A takımı futbolcuları ile buluştu. Sporcularla tek tek tokalaşan ve yeni sezonda başarı beklediklerini ileten Başkan Çiftçi, Kulüp Başkanı Mehmet Reşat Özmen'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ile birlikte futbolcuları ziyaret eden Başkan Çiftçi, sezon öncesi genç sporcuların antrenmanını izledi.

'BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE BAŞARIYA ULAŞACAĞIZ'

Buluşmada başarıya giden yolun birlik ve beraberlikten geçtiğini futbolculara aktaran Başkan Çiftçi, sezon başında başlayan heyecanın sezon sonuna kadar devam etmesi gerektiğini ifade etti. Başkan Çiftçi, "Başarı emekten gelir ve terlemezseniz başarılı olamazsınız. Kurumsal olarak bizim takımın çok iyi olmasını istiyorum. Takımı disiplinli bir şekilde bir kolej takımı havasına bizim koymamız lazım. Bir arada durup, bir arada çalışmak artık hedefe gitme yolunda başarıdır. Şu an biz başlangıçtayız ve bir araya gelmiş durumdayız. 2017-2018 yeni bir yıl ve yeni bir sezona başlıyoruz. Her başlangıç heyecan verir ve önemli olan o heyecanı sezon sonuna kadar devam ettirmektir" dedi.

18 BİN 600 KİŞİ SPOR KURSLARINDAN FAYDALANDI

Spora ve sporcuya her zaman destek sağlayan, 5 spor salonu, 3 gençlik merkezi ve 2 spor tesisiyle birlikte 17 branşta gençlere yönelik Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin 13 ilçedeki kurslarına yaklaşık 18 bin 600 kişi katıldı. Büyükşehir Belediyesi; Güreş, Judo, Taekvando, Karate, Muay Thai, Basketbol, Voleybol, Kort Tenisi, Masa Tenisi, Hentbool, Atletizm, Yüzme, Fitness, Badminton ve Futbol kurslarıyla Çocuk ve gençlerin boş vakitlerini verimli kullanmalarına imkan sağlıyor. Ayrıca, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor kulübü bünyesinde açılan 12 kursa 2 bin 800 kişi katılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER