Başkan Aktaşoğlu’dan Bayram Mesajı

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu Mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Aktaşoğlu’dan Bayram Mesajı

Başkan Aktaşoğlu yayımladığı mesajında Kurban Bayramının Ülkemize huzur mutluluk, barış ve kardeşliğin ön planda çıkması dileğiyle herkesi barışa davet ederek şunları kaydetti:  “Kurban teslimiyettir. Sabır ve imandır. Kurban Bayramı Hz. İbrahim’in (A.S.) sadakati, Hz. İsmail’in (A.S.) teslimiyeti ve sonrasında Cenab-ı Hakk’a şükrü ve hamdi ifade etmektedir.

Nereden geldiğini, nereye gideceğini, yaradılış gayeni bilmektir. Bir nevi uyanıştır. Farkında olmaktır. Dilerim ki bizi, bu yıl da, bu ihlasla Kurban Bayramı’na eriştiren Rabbim, güzel vatanımız, aziz milletimiz ve devletimizin bekası için de dualarımızı kabul buyurur.

Bayramlar birlik içinde olmanın yeniden keşfedildiği, hayırlı günlerin en başında geliyor. Dileğim şudur ki: herkesin aradığını bulduğu; amacının hasıl olduğu bir bayram olsun. Herkese sağlıklı, huzurla dolu, hatırlanmaya değer, güzel bir bayram dilerim. Geçmişlerimizi rahmetle anıyorum. Tüm İslam Aleminin ve Kulüplerimizin Kurban Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER