Başarılı Sol Bek Oyuncusu Gündeşli Bartınspor’ dan Ayrıldı

Bölgesel Amatör Lig takımlarından Bartınspor ile daha önce anlaşmaya varan Aykut Gündeşli karşılıklı anlaşarak takımdan ayrıldı.

Başarılı Sol Bek Oyuncusu Gündeşli Bartınspor’ dan Ayrıldı

1998 doğumlu başarılı sol bek Aykut Gündeşli daha önce Kahramanmaraşspor, 1920 Maraşspor, Kahramanmaraş Sakaryaspor ve Pazarcık Kartalkayaspor formalarınıda giydi.

Geçtiğimiz sezon bal liğinde K.Maraş Sakaryaspor  ile Karaköprü Belediyespor ile karşı karşıya gelmişti. Karşı Karşıya gelmesi sonucu 4 -0 Mağlup ederek üzülen taraf olmuştu.

Geçmiş dönemlerde Kahramanmaraşspor’un alt yapısında top koşturmaya başlayan ve daha sonra gösterdiği performansla çeşitli futbol kulüplerinde forma terleten genç futbolcu Gündeşli, geçtiğimiz sezon 2. Lig temsilcisi Kahramanmaraşspor’da profesyonel olarak imza atmıştı. Takımla birlikte çalışmalara katılan ve kendine fazla forma şansı bulamayan Gündeşli, yeni sezon öncesi Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bartınspor ile anlaşmaya varmıştı. Bartın’a giderek Bartınspor yöneticileri ile masaya oturan Gündeşli, kendini Bartınsporlu yapan imzayı attı. Bu lige yabancı olmadığını daha öncede liglerde forma şansı bulduğunu kaydeden Gündeşli, hedefinin daha üst liglerde oynamak olduğunu ifade etmişti.

Gündeşli yeni sezon öncesi Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bartınspor ile karşıklı anlaşarak takımdan ayrıldığını açıkladı.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER