Başarılı Kaleci Oğuzcan Dersim 62 Spor’da

Geçtiğimiz sezona Siverek Belediyespor'da başlayan başarılı kaleci sezonun ikinci yarısında Kilis Belediyespor kalesini koruyarak sezonu toplam 11 maçla tamamlamıştı.Başarılı Kaleci Mehmet Oğuzcan Bölgesel Amatör ligin iddialı takımlarından Dersim 62 spor ile anlaştı.

Başarılı Kaleci Oğuzcan Dersim 62 Spor’da

Bir çok takımlarda oynayan ve en son BAL ligi ekiplerinden Gaziantep Şehitkamil Belediye spor ve Kilis belediyespor’da  geçtiğimiz sezon katılan Mehmet Oğuzcan 3. Lige çıkma yolunda oynadığı maçlarda takıma büyük katkı sağladı.Yeni Sezon için Bölgesel Amatör Liği iddialı takımlarından Dersim 62 spor  Mehmet Oğuzcan ile anlaşma sağladı.

Mehmet Oğuzcan Kimdir?

1 Ocak 1995 Gaziantep doğumlu başarılı kaleci Mehmet Oğuzcan Gazişehir Gaziantep FK alt yapısında yetişti alt yaş kategorilerinde birçok maça çıktı,Bölgesel Amatör Ligde ise Ceyhanspor,Şehit Kamil Belediyespor,Siverek Belediyespor,Kilis Belediyespor formalarını giydi.Bölgesel Amatör Ligde 25 maça çıktı,Gazişehir Gaziantep FK ile U21 Liginde 25 maç,Akademi Ligi U19'da 3 maç,Akademi Ligi U18'de 40 maç,Akademi Ligi U17'de 7 maç,Akademi Ligi U15'de 13 maçta kaleyi korudu.

Futbola Gaski spor altyapısında başladım 2008yılın da 1 sezon orda orada oynadım sezon sonu Milli Takım karmasına gittim o zaman da takım 2. Ligden 3. Liğe düştü düştüğü için Gaski spor kapandı milli takım kampın dan geldim de  kulp kapandı beni o zaman da Gaziantep spor ve Gaziantep Büyükşehir Belediye.spor istedi Ben tercihimi Gaziantep büyük şehir Bld.spordan yana kullandım küçükken hayalim hep orda oynamak ti transfer oldum oraya 2009 yılında ilk sezonum du gruplar da 1 . Olup Türkiye finallerime gittik turnuva 5. Olduk türküye genelinde 6 yıl alt yapıda oynadık dan sonra kendimi geliştirerek hep ve her sezon üstüne koyarak 2014 yılında profesyonel sözleşme imzaladım o zaman da U 21 de Türkiye şampiyonluğuna gittik.

Türkiye 4. Olduk orda beni Antalya spor ve Bursaspor istedi Benim oynadığım Takım vermedi profesyonel sözleşme imzaladım 2015 de ise bal ligi takımlarından Ceyhan spora transfer oldum çok iyi sezon geçirdim orda şampiyonluk son 3 hafta kaçırdık elimizden 1 yıl orda oynadım sezon bitti ayrıldım Gaziantep Şehitkamil Bld. Spor la anlaştım 1 yılda orda oynadım futbol hayatımın en kötü sezonuydu çok şanssız geçti benim adıma kazasız belasız bitirdik Şanlıurfa Siverek Belediyespor ‘da güzel sezon tamamlayarak Kilis Belediyespor’a transfer oldu oradan sezonu üstün başarı ile tamamlayarak ve yeni sezon için Dersim 62 spor ile anlattım.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER