BAL Liginde Fikstür Çekildi

Şanlıurfa'yı Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan büyükşehir ile 11 Nisanspor mücadele ettiği 2. Grupta fikstür çekimi yapıldı. 23 Eylül'de başlayacak olan müsabakalarda 11 Nisanspor ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ligin 5. Haftasında karşı karşıya gelecek.

BAL Liginde Fikstür Çekildi

Şanlıurfa'yı Bölgesel Amatör Liginde temsil edecek olan büyükşehir ile 11 Nisanspor mücadele ettiği 2. Grupta fikstür çekimi yapıldı. 23 Eylül'de başlayacak olan müsabakalarda 11 Nisanspor ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ligin 5. Haftasında karşı karşıya gelecek.

   2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi, İstanbul'da yapıldı. Orhan Saka Amatörler Evi'nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi'nin yanı sıra Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden kulüp temsilcileri katıldı.

   TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez, yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Öncelikle TFF Başkanımız Sayın Yıldırım Demirören'in dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu bir lig olması dileğini ileterek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Türkiye'nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 80 ilde oynanması, Türkiye'yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de 2018-2019Sezonu'nuntüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

   151 takımın katılımıyla, 11 grupta oynanacak BAL'da, fikstür çekimi yapıldı.

   İşte Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ile 11 Nisanspor'un oynayacağı lig fikstürü şöyle:

23.9.2018 CUMARTESİ

1. HAFTA            

Elbistan Belediye - Şarkışla Bld.

Kahta Diriliş Spor - Şanlıurfa Blb.

Ulalar Belediyesi - Ankas İstiklal 

Pütürge Bld.- Malatya Yeşilyurt

Araban Belediye- Kilis Belediye

11 Nisan Spor - Dersim 62 Spor

Hankendispor - 1920 Maraş Spor

2. HAFTA                            

Dersim 62 Spor - 1920 Maraş

Kilis Blediyespor  - 11 Nisan Spor

Malatya Yeşilyurt - Araban Bld.

Ankas İstiklal  - Pütürge Belediye

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor - Ulalar Belediyesi - Kahta Diriliş 

Elbistan Belediye – Hankendispor

3. HAFTA                            

1920 Maraş Spor - Kilis Bld.Spor

Kahta Diriliş Spor - Elbistan Bld.

Ulalar Belediyesi  - Şarkışla Bld.

Pütürge Bld.Spor - Şanlıurfa Bld.

Araban Belediye  - Ankas İstiklal 

11 Nisan Spor  - Malatya Yeşilyurt

Hankendispor - Dersim 62 Spor

4. HAFTA                            

Kilis Belediyespor - Dersim 62

Malatya Yeşilyurt - 1920 Maraş 

Ankas İstiklal Spor - 11 Nisan Spor

Şanlıurfa Bld. - Araban Belediye

Şarkışla Bld. - Pütürge Belediye

Elbistan Belediye- Ulalar Belediye

Kahta Diriliş Spor - Hankendispor

5. HAFTA                                           

1920 Maraş - Ankas İstiklal Spor

Dersim 62 Spor - Malatya Yeşilyurt 

Ulalar Belediyesi - Kahta Diriliş

Pütürge Belediye- Elbistan Bld.

Araban Belediye - Şarkışla Bld.

11 Nisan Spor - Şanlıurfa Bld.

Hankendispor - Kilis Belediyespor

                                              

6. HAFTA                                           

Malatya Yeşilyurt  - Kilis Belediyespor

Ankas İstiklal Spor - Dersim 62 Spor

Şanlıurfa Bld.- 1920 Maraş Spor

Şarkışla Belediyespor - 11 Nisan Spor

Elbistan Belediye - Araban Belediye

Kahta Diriliş - Pütürge Belediyespor

Ulalar Belediyesi - Hankendispor

                                              

7. HAFTA                                           

1920 Maraş - Şarkışla Belediyespor

Dersim 62 Spor - Şanlıurfa Bld.

Kilis Belediyespor - Ankas İstiklal Spor

Pütürge Belediye - Ulalar Belediyesi

Araban Belediye Spor - Kahta Diriliş

11 Nisan Spor - Elbistan Belediyespor

Hankendispor - Malatya Yeşilyurt

8. HAFTA                            

Ankas İstiklal - Malatya Yeşilyurt

Şanlıurfa Bld. - Kilis Belediyespor

Şarkışla Belediyespor - Dersim 62

Elbistan Belediyespor - 1920 Maraş 

Kahta Diriliş Spor - 11 Nisan Spor

Ulalar Belediyesi - Araban Belediye

Pütürge Belediyespor - Hankendispor

                                              

9. HAFTA            

1920 Maraş Spor - Kahta Diriliş Spor

Dersim 62  - Elbistan Belediyespor

Kilis Belediyespor - Şarkışla Bd.

Malatya Yeşilyurt  - Şanlıurfa Bld.

Araban Belediye - Pütürge Belediye

11 Nisan Spor - Ulalar Belediyesi

Hankendispor - Ankas İstiklal Spor

                                              

10. HAFTA                                         

Şanlıurfa Bld. - Ankas İstiklal Spor

Şarkışla Belediye - Malatya Yeşilyurt

Elbistan Belediye- Kilis Belediyespor

Kahta Diriliş Spor - Dersim 62 Spor

Ulalar Belediyesi - 1920 Maraş Spor

Pütürge Belediyespor - 11 Nisan Spor

Araban Belediye Spor - Hankendispor

                                              

11. HAFTA                                         

1920 Maraş - Pütürge Belediyespor

Dersim 62 Spor - Ulalar Belediyesi 

Kilis Belediyespor - Kahta Diriliş Spor

Malatya Yeşilyurt  - Elbistan Belediye

Ankas İstiklal - Şarkışla Belediyespor

11 Nisan Spor - Araban Belediye Spor

Hankendi - Şanlıurfa Büyükşehir Bld.

                                              

12. HAFTA                                         

Şarkışla Belediye- Şanlıurfa Bld.

Elbistan Belediye- Ankas İstiklal Spor

Kahta Diriliş  - Malatya Yeşilyurt Bld.

Ulalar Belediyesi - Kilis Belediyespor

Pütürge Belediyespor - Dersim 62 Spor

Araban Belediye - 1920 Maraş Spor

11 Nisan Spor - Hankendispor

                                              

13. HAFTA                                         

1920 Maraş Spor - 11 Nisan Spor

Dersim 62 Spor - Araban Belediye Spor

Kilis Belediye- Pütürge Belediyespor

Malatya Yeşilyurt  - Ulalar Belediyesi Gençlik Ve Spor

Ankas İstiklal Spor - Kahta Diriliş Spor

Şanlıurfa Büyükşehir  - Elbistan Bld.

Hankendispor - Şarkışla Belediyespor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER