banner54

BAL ligi 14 Eylül’de başlayacak

BAL liginde Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Karaköprü Belediyespor ve Suruç Gençlikspor 3 grupta mücadele edecekler. 2014-15 sezonunda Bölgesel Amatör Lig'de 1 tane 12 takımlı, 3 tane 13 takımlı ve 7 tane 14 takımlı olmak üzere 11 grupta 149 takım mücadele edecek.

Müsabakaların 14 Eylül 2014 tarihinde başlayacağı Bölgesel Amatör Lig'de, grup birincisi olan takımlar doğrudan Spor Toto 3. Lig'e çıkarken, gruplarını son iki sırada tamamlayan takımlar küme düşecek.

1.GRUP

1-Diyarbakır 1968 Spor

2-Diyarbakır Yolspor

3-Hasköy Yıldızspor (Muş)

4-12 Bingöl Spor

5- Yüksekova Belediyespor (Hakkari)

6- Patnos Gençlik Spor (Ağrı)

7-Batman Gercüş Bağlarspor

8-Kurtalan Spor (Siirt)

9-Tatvan Gençlerbirliği Spor (Bitlis)

10-Başkalespor (Van)

11-Mardinspor

12-Cizre Spor (Şırnak)

2.GRUP

1- Beşikdüzüspor (Trabzon)

2- Karaderespor (Trabzon)

3- Yomraspor (Trabzon)

4- Çayelispor (Rize)

5- Ardeşenspor (Rize)

6-1926 Bulancakspor (Giresun)

7-Görelespor (Giresun)

8-Arhavispor (Artvin)

9-Serhat Ardahanspor

10-Torulspor (Gümüşhane)

11-Bayburt Belediyespor

12-Karsspor

13-13 Şubat Erzincan Gençlikspor

14-Iğdır Aras Spor

3.GRUP

1-44 Malatyaspor

2-Malatya Yeşilyurtspor

3-Elbistan Belediyespor (K.Maraş)

4-Pazarcık Spor (K.Maraş)

5-Adıyaman İl Özel İdaresi Spor

6-Adıyamanspor

7-Şehit Kamil Bld.Spor (G.Antep)

8-Sakıcı İnşaat Şenyurtspor (G.Antep)

9-Ş.Urfa Karaköprü Bld.Spor

10-Suruç Gençlikspor (Ş.Urfa)

11-Elazığ Yolspor

12-Kilis Belediyespor

13-Dersimspor (Tunceli)

4.GRUP

1-Ceyhanspor (Adana)

2-Kozan Belediyespor (Adana)

3-Hadırlıgücüspor (Adana)

4- Akşehirspor (Konya)

5- Sarayönü Belediyespor (Konya)

6- Selçuklu Belediyespor (Konya)

7-Akdeniz Belediyespor (Mersin)

8-Mersin B.Şehir Bld.Meskispor

9-Toroslar Belediyespor (Mersin)

10-Reyhanlı Belediyespor (Hatay)

11-Dörtyol G.Birliği Spor (Hatay)

12-Osmaniyespor Futbol Kulübü

13-Karaman Belediyespor

14-Nevşehir Spor Gençlik

5.GRUP

1-Çarşambaspor (Samsun)

2-Termespor (Samsun)

3-Ladik Belediyespor (Samsun)

4-1930 Bafraspor (Samsun)

5-Fatsa Belediyespor (Ordu)

6-Güzelordu Spor

7-Ünyespor (Ordu)

8-Yeni Amasyaspor

9-Ulukavakspor (Çorum)

10-Yeşil Yenicespor (Karabük)

11-Kastamonuspor 1966

12-Sinopspor

13-Bartınspor

14-Turhalspor (Tokat)

6.GRUP

1-Sincan Belediyespor (Ankara)

2-Keçiören Bağlumspor (Ankara)

3-Yeni Altındağ Bld.Spor(Ankara)

4-Kazan Belediyespor (Ankara)

5-Kayseri Yolspor

6-H.Erciyes Gençlik Ve Spor (Kayseri)

7-Zara Belediyespor (Sivas)

8-Cumhuriyet Üniversite Spor (Sivas)

9-Sorgun Belediyespor (Yozgat)

10-Yimpaş Yozgatspor

11-Mke Kırıkkalespor

12-Yeşil Kırşehirspor

13-Aksaray Sanayi Ve Gençlik Spor

7.GRUP

1-Muratpaşa Belediyespor (Antalya)

2-Konyaaltı Belediyespor (Antalya)

3-Sarayköyspor (Denizli)

4-Pamukkalespor (Denizli)

5-İzmir*

6-İzmir*

7-Eğridir Spor (Isparta)

8-Dsi Spor (Isparta)

9-Bodrum Bld. Bodrumspor (Muğla)

10-Muğlaspor

11-Uşak Sportif Gençlik Spor

12-Selvioğlu Spor (Uşak)

13-Afjet Afyonspor

14-Bucak Bld. Oğuzhanspor (Burdur)

8.GRUP

1-Didim Belediyespor (Aydın)

2-Bozdoğan Belediyespor (Aydın)

3-İncirliova Belediyespor (Aydın)

4-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

5-Erdekspor (Balıkesir)

6-Sındırgı Belediyespor (Balıkesir)

7-İzmir *

8-İzmir *

9-İzmir *

10-Manisa Büyükşehir Belediyespor

11-Somaspor (Manisa)

12-Soma Sotes Spor (Manisa)

13-K.Biga Bld.Gençlik Ve Spor(Ç.Kale)

14-Yeni Çanspor (Çanakkale)

9.GRUP

1- İstanbul *

2- İstanbul *

3- İstanbul *

4- İstanbul *

5 İstanbul *

6-  Kocaeli *

7- Kocaeli *

8- Kocaeli *

9-Bursa *

10- Bursa *

11- Bursa *

12- Bursa *

13-Altınova Belediyespor (Yalova)

14-Vitraspor (Bilecik)

10.GRUP

1- İstanbul *

2- İstanbul *

3- İstanbul *

4- İstanbul *

5-Karasuspor (Sakarya)

6-Serdivanspor (Sakarya)

7-Arifiye Kalaycıspor (Sakarya)

8- Eskişehir Sağlıkspor

9- Eskişehir Demirspor

10- Kütahyaspor

11- Dumlupınar Üniversitesi(Kütahya)

12-Beyköy Belediyespor (Düzce)

13-Düzcespor

14-Kıbrıscıkspor (Bolu)

11.GRUP

1-İstanbul *

2-İstanbul *

3- İstanbul *

4- İstanbul *

5- Kocaeli *

6- Kocaeli *

7-Kdz.Ereğli Bld.Spor (Zonguldak)

8-Kozlu Belediyespor (Zonguldak)

9-Ergene Velimeşe Spor (Tekirdağ)

10- Tekirdağspor

11-Edirnespor Gençlik

12-Anafartalarspor (Edirne)

13-Babaeskispor (Kırklareli)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER