Bağmancıspor’dan ASKF’ye Teşekkür

Şanlıurfa Amatör küme takımlarından Bağmancıspor ASKF’nın çalışmalarını takdir ederken, Kulüplere yapılan yardımlardan dolayı ASKF’ye teşekkür etti.

Bağmancıspor’dan ASKF’ye Teşekkür

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetimi göreve geldiği günden bu yana kulüpler için gece gündüz demeden çalışmalarına devam ederek vaat edilen projeleri hayata geçirebilmek için adeta seferberlik ilan ettiler.

Her şey kulüplerin rahat bir ortamda mücadele etmelerini ilke edinen ASKF şimdiye kadar yaptığı çalışmalar nedeniyle Bağmancıspor Kulüp ASKF’ye teşekkür ettiler.

Bağmancıspor Kulüp Başkanı Mehmet Fazıl Loğan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetiminin yapmış oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

Loğan, “Amatör Spor Kulüpleri Federasyonun yapmış olduğu çalışmaları şahsım olarak taktir ediyorum. Kulüplere ne söz verilmiş ise bir bir yerine getirmek için adeta seferberlik ilan edildi.

Maddi ve manevi konusunda ellerinden geleni yaparak her şey kulüplerimizin çıkarlar doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ASKF başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve yönetimine kulübüm adına teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Ayrıca Bağmancıspor Kulüp Başkanı Mehmet Fazıl Loğan Amatör takımlara maddi ve manevi destek veren Belediyelere teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER