Badıllı Gençlikspor Emin Ellerde

Şanlıurfa 1. Amatör küme ekiplerinden Badıllı Gençlikspor Yönetimi yeni sezona teknik direktör Ekrem Karataş ve Sabri Liyan Karademir ile yola devam edeceklerini açıkladılar

Badıllı Gençlikspor Emin Ellerde

Şanlıurfa 1. Amatör küme ekiplerinden Badıllı Gençlikspor Yönetimi yeni sezona teknik direktör Ekrem Karataş ve Sabri Liyan Karademir ile yola devam edeceklerini açıkladılar.

    Şanlıurfa’da spor alanın her dalında mücadele eden katıldıkları branşlarda her zaman söz sahibi olan ve geçtiğimiz sezon büyüklerde şampiyonluğu son haftalarda kaçıran ve U19 liginde şampiyon olan Badıllı Gençlikspor Yönetimi yeni sezon öncesi yol haritasını çizerek çalışmalara başladı.

Badıllı Gençlikspor Yönetimi ilk olarak takımın başına tecrübeli ve futbolun düzeyenleri olan teknik direktör Ekrem Karataş ve Sabri Jiyan Karademir’i getirerek ilk bombayı patlattı.

Badıllı Gençlikspor Kulübü kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; 2018-2019 Futbol Sezonunda Badıllı Gençlikspor takımımız Ekrem Karataş ve Sabri Jiyan Karademir hocalarımıza emanet iki hocamıza da başarılar diliyoruz. Diyerek açıklamada bulundular.

Yeni sezon öncesi hedeflerinin her zaman olduğu gibi şampiyonluk olan Badıllı Gençlikspor’da çalışmalar başladı.

Şanlıurfa’da gittiği her takımda başarılı bir grafik çizen ve karayelleri başarılarda dolu olup her zaman takımın menfaatlerini kedi menfaatlerinden üstün tutan ve Badıllı Gençlikspor’u başarıya taşıyacaklarını Urfanatik’e açıklamada bulunan teknik direktör Ekrem Karataş ve Sabri Jiyan Karademir, bize güvenenleri asla mahcup etmeyeceklerini söylediler.

Yeni sezonda yeni hedefler ulaşmak için çalışacaklarını dile getiren teknik direktör Ekrem Karataş ve Sabri Jiyan Karademir, “Badıllı Gençlikspor Yönetimi bizi layık görerek takımın başına getirdikleri için herkese teşekkür ederiz. Biz de 2 hoca olarak takımın başarısı için gece gündüz çalışacağız.  Yeni sezonda birlik ve beraberlik içerisinde adeta kenetlenip takımı istenile yere ettireceğimizden kimsenin kuşkusu olması. Badıllı Gençlikpsor ailesi her şeye layıktır.” Diye konuştular.  

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER