Aykut, Gelecek Vaat Eden Genç Yetenek

Süper Amatör takımı Pazarcık Kartal sporda mücadele eden Aykut Gündeşli bu sezon Şampiyonluğa göz dik diklerini söyledi.

Aykut, Gelecek Vaat Eden Genç Yetenek

Geçtiğimiz sezon bal liğinde K.Maraş Sakaryaspor  ile Karaköprü Belediyespor ile karşı karşıya geldi.Karşı Karşıya gelmesi sonucu 4 -0 Mağlup ederek üzülen taraf oldu.Üstün başarı ile sezonu kapatan Gündeşli bu sezonda Pazarcık Kartal spor ile anlaşarak renklerine kattı.

Birçok takımda başarısını mücadele eden Aykut Şunları söyledi;

‘Aykut Gündeşli 1998 K.maraş doğumluyum. Futbola hemen hemen herkes gibi mahalle maçlarıyla başladım. Daha sonrasında Futbola başlamamda önemli rol oynayan ve desteğini hiç bir zaman esirgemeyen babamdı. Daha sonra alt yapı hocam savaş doğru görür ve Mehmet tıraş gözetiminde K.maraşspor alt yapısında resmi maçlara çıkmaya başladım. 4 yıllık bir alt yapı sonrası K.maraşspor'un pilot takımı olan K.maraş Gençler birliği spor kulübüne transfer oldum o dönemde sezonun ilk yarısına kadar mükemmel ve unutulmaz bir sezon geçirdim mükemmel sezon geçirmemde takımın hocası olan ruhi bilgin hocamda emeği ve desteği çok.

O dönemin sezonun  ikinci yarısında tekrardan K.maraşspor takımına transfer oldum ve sonrasında K.maraşspor A Takımı ile antremanlara çıkmaya başladım daha sonrasında kampa gittim kendimi daha iyi şekilde geliştirdim kamp bitişi bölgesel amatör ligde mücadele eden K.maraşspor'un pilot takımı olan K.maraş Sakaryaspor takımına transfer oldum . O dönemde başarılı bir sezon geçirdikten sonra bir kaç il takımlarından teklif aldım kendimi daha çok geliştirmek için sürekli maç oynamak için  Pazarcık Kartal kaya spor'a transfer oldum bu sene kendimi buraya adapte ettim amacım bu sene burada oynayıp  kendimi en iyi şekilde temsil etmek ve profesyonel Liglerde futbol oynamaktır.’dedi

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2017, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER