ASKF’den Vali Erin’e Ziyaret

"Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri (ASKF) Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e plaket takdimi ve milli takım eşofmanı ile forma hediye etti."

ASKF’den Vali Erin’e Ziyaret

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetimi spora ve sporcuya verdiği desteklerinden dolayı Vali Abdullah Erin’i makamında ziyaret ederek plaketle ödüllendirdiler.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu konu hakkında yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin geldiği günden bugüne kadar halk iç içe olmaya devam ediyor. Nerde bir problem var Valimiz Abdullah Erin elinden geldiğince çözmeye çalışıyor ve derde deva olmaya gayret ediyor.

Valiler illerde devleti temsil eden yegane makamdır. Makamı devletin istediği şekilde kullanan ve bulunduğu ilin halkıyla hemhal olan valiler kamuoyun gönlünde taht kurarlar. İşte Şanlıurfa'da Valimiz bunu başarmış durumdadır.

Sn. Abdullah Erin geldiği günden bugüne kadar ASKF olarak sorunlarımızı ve taleplerimizi ilettik ilgili olduğunu biliyoruz ve en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz. Valilik özel kalemine Vali beyle görüşmeye gelen insanlara göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

Ziyaret esnasında TASKK başkanımız Ali DÜŞMEZ ile telefonda görüşen Vali Abdullah Erin’e plaket, milli takım eşofmanı ve forma için çok teşekkür ederim diyerek duygularını dile getirdi. Taleplerimizi not eden Valimiz Abdullah Erin'e bizleri kabul ettiği için ASKF adına teşekkür ederiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER