ASKF Kulüplerle Teknik Toplantısını Yaptı

2017-2018 Futbol Sezonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu teknik toplantısı Kulüplerimizin katılımı ile gerçekleştirildi.

ASKF Kulüplerle Teknik Toplantısını Yaptı

Sezon öncesi kulüplerimizin hangi kategorilerde lige katılım göstereceği konusunda kulüplerimize gerekli evraklar verilerek önümüzdeki çarşamba gününe kadar mühlet verildi.

 Çarşamba’dan sonra hangi liglerin hangi tarihlerde başlayacağı Kulüplerimize en kısa sürede bildirilecek. Stratejik planımızın hazır olduğu ve bu teknik toplantıyı bu maksatla yaptığımızı belirtmek isteriz diyen ASKF başkanı Mehmet Aktaşoğlu kulüplerimizin bütün meşru istekleri başımızın üstünde yeri vardır.

Toplantıda konuşmak isteyen kulüp başkanlarına söz verilerek istek ve talepleri not edildi.

Ceylanpınar Demirspor kulüp başkanı Dr. Nedim Hatipoğlu ASKF'nin hazırladığı ve tüm kulüplerin taahhüt edeceği talimatlara imza atmayarak demokratik hakkını kullanmış oldu.

Daha sonra bir konuşma yapan Murat basyan stratejik planın iyi yapılmadığı konusunda eleştirisi oldu. Basyan bundan sonra birlikteliğin çok önemli olduğunu ve hepimizin menfaatsiz kulüplerimize hizmet için çalışmamız gerekiyor dedi.

Seçimden sonra artık hep beraber birlikte hizmet etmemiz gerekiyor. Hukuki sürecin de devam ettiğini söyleyerek tüm katılan kulüplere teşekkür ediyorum diyerek sözlerini bitirdi.

 ASKF Genel Sekreteri Adnan Yükseli̇r ise demokratik ortamın mükemmel olduğuna dikkat çekerek ASKF taahhütlerine imza atmayan Nedim Hatipoğlu'nun mikrofonu alıp 3-4 kez konuşarak adeta kendisiyle çelişkiye düştüğüne dikkat çekti.

Yukarı Göklü kulüp başkanı Mehmet Kaya ise ASKF tarafından kulüp başkanlarına bir kimliğin verilmesi gerektiğini ifade ederek haklı bir talebini yöneltti.

ASKF İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı bütün kulüp başkanlarına teşekkür etti. Edessa 7 Yıldız spor kulüp başkanı Mahmut Demir Büyükşehir Belediye tarafından verilecek malzemenin sezon öncesi ve kaliteli olması noktasında tavsiyesi oldu. Bütün Yen'i ASKF yönetim kuruluna hayırlı olsun ve başarı diledi.

Yine Gençlikspor adına konuşan Gençlikspor Şube Müdürü Murat Bağış 2017-2018 futbol sezonunun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını ve başarılar dilerim diyerek sözlerini tamamladı.

Saha komiserleri başkan yardımcısı İbrahim Halil Aslan'da tüm kulüplerimize başarılar diledi.

Hakem derneği adına konuşan Zeki Karadeniz birbirimize saygıda kusur etmeyelim ve unutmayalım ki hakem de insandır ve hata yapma payı vardır böyle kabul etmeliyiz dedi. Tüm katılan kulüplerimize başarılar diledi.

Toplantı sonunda tüm kulüp başkan ve yöneticilerini kapıda uğurlayan ASKF başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Genel Sekreter Adnan Yükseli̇r tüm kulüplerimize teşekkür ederiz diyerek toplantı son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER