09 Mart 2017 Perşembe 12:51
Amatörde Saha Komiserleri Belli Oldu

Şanlıurfa amatör kümenin 21. Hafta maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserleri açıklandı. Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli 21. Haftada maçlarda görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

Pazar günü GAP Arena Stadyumunda Genç Karakeçililer ile İdmenyurduspor (Badıllı) arasında oynanacak olan play of maçının saha komiserlik görevini Abdullah Canbeyli yapacak.

10.03.2017 CUMA         
14.30 Pirsuspor Akçakale U19 Suruç İ.Halil Tuncer
15.00 C.Pınar Demir Urfagücü U19 Ceylanpınar Eyüp Balcı
18.30 Eyübiye Gençlik Bağlarbaşıspor U19 Arena 1 Vedat Taş
18.30 Ankaspor Edessa U19 Arena 2 Ahmet Çiçek
18.30 Gençlikspor Genç Karageçili U19 Yenice 2 Celal Sökmen

11.03.2017CUMARTESİ
11.30 Reha Gençlik İdmanyurdu U 19 Arena 2    Vadat Taş
13.30 Yeni Halspor V.Şehir Gap U19 Arena 2 Vadat Taş
15.30 Eyüpspor  Hilvan U19 Arena 2 Celal Sökmen
11.30 Anadolu Gençlik Tarımspor  U19 Arena 1 Celal Sökmen
13.30 Kendirspor Birecik Bel. U19 Arena 1 Bakır Çiçek
15.30 Fatihspor Telekom Lisesi  2.küme Arena 1 Bakır Çiçek
15.00 Bağmancı Karaköprü U 19 Yenice 1 İsa Gümüşbaş
12.00 Akçakale B.Şehir Bel. U 14 Yenice 2 İsa Gümüşbaş
13.30 Edessaspor Göklüspor 2.Küme Yenice 2 Halil Şahap
15.30 Büyükşehir Belediye Ceylanpınar Belediye Süper A Yenice 2 Halil Şahap
13.00 Şanlıpolat Bağlarbaşı 2.Küme Suruç Cuma Bingöl
15.00 Suruç Belediyespor  Öz Karakeçili 2. Küme Suruç Cuma Bingöl
15.00 V.Şehir Sanayi 11 Nisanspor U 19 Viranşehir İrfan Kılıç
15.00 Siverek Bel. Urfagücü U19 Siverek Murat Ölmez
14.30 C.Pınar Demir Güvenspor U19 Ceylanpınar Eyüp Balcı
15.00 Yeni Harran Suruç Gençlik Süper A Harran  Ahmet Çiçek
12.00 Yenişehir Yeni Harran U 14 Şutim İ.Halil Tuncer
13.30 Karaköprüspor C.Pınar Demir U14 Şutim İ.Halil Tuncer
15.00 Bağlarbaşıspor Viranşehir U14 Şutim Müslüm Felhan

12.03.2017 PAZAR         
15.30 Birecik Belediye Telekomspor Süper A Birecik Bekir Karakaş
15.30 Akçakale Güvenspor Akçakale Cevher Arslan
15.00 Pirsusspor  Eyüpspor 2.Küme Suruç İ.Halil Koçka
15.30 V.Şehir Gap Yıldırımgücü  2. Küme Viranşehir Müslüm Baydoğa
15.30 Karaköprüspor     Edessa 7 Yıldız 2. Küme  Arena 1 Murat Ölmez
15.30 Haliliyespor Eyübiye Gençlik 2. Küme Arena 2 İrfan Kılıç
15.30 Harranspor Yenice 2. Küme Yenice 2 Mehmet Aykaç
12.00 Büyükşehir Belediyespor Akçakale U13 Şutim Mehmet Aykaç
13.30 Edassa 7 Yıldız Hilvanspor U13  Şutim Osman Kaya
15.00 Ş.Urfaspor Bağlarbaşı U13 Şutim Osman Kaya
15.30 İdmanyurdu Genç Karakeçili Play-Off Gap Arena Abdullah Canbeyli

13.03.2017PAZARTESİ
14,00     Karaköprü Belediyespor  K.Maraş Sakarya Bal Ligi Karaköprü Müslüm Felhan


 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.