Amatör'de haftanın Maçları

  Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta 32 müsabaka oynanacak. 7. Haftasında il ve ilçelerde zorlu müsabakalar oynanacak. Süper Amatör kümede liderliğini sürdüren İl Özel İdarespor yarın Saat: 13.30’da yenice stadyumunda Tarımspor’u ağırlayacak. 23.11.2013 C

Amatör'de haftanın Maçları

  Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta 32 müsabaka oynanacak. 7. Haftasında il ve ilçelerde zorlu müsabakalar oynanacak. Süper Amatör kümede liderliğini sürdüren İl Özel İdarespor yarın Saat: 13.30’da yenice stadyumunda Tarımspor’u ağırlayacak.

23.11.2013 CUMARTESİ 11:00 Yenice 1 nolu Coca-cola U 14 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

23.11.2013 CUMARTESİ 13:00 Yenice 1 nolu Coca-cola  U 15 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

23.11.2013 CUMARTESİ 10.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir GAP - C.Pınar Demir

23.11.2013 CUMARTESİ 12.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  C.pınar Tigem - M.Kemal lisesi

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir Belediyespor - Siverek Belediyespor 

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Akçakale ilçe stadı  U-19 ligi Akçakale spor Birecik Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Suruç ilçe stadı U-19 ligi Suruç Belediyespor – Kelaynakspor

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Arena 1 nolu saha  U-15 ligi  Gençlik spor - Edessa 7 yıldız

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 1 nolu saha U-17 ligi Telekom spor - Kendir spor  

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Edessa 7 Yıldız – Karşıyakaspor  

23.11.2013 CUMARTESİ 11..00 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Urfa Gücüspor - İl Özel İdare

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Güven spor - Birecik Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Kendir spor - Karaköprü Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Gençlerbirliği - Anadolu Gençlispork

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Genç Karakeçi – Ceylanpınar Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Öz karakeçi - Yeni hal spor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 1 nolu saha U-17 ligi Urfa Gücü - Reha Gençlik

24.11.2013 PAZAR 11.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 17 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.Ş

24.11.2013 PAZAR 13.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 19 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.

24.11.2013 PAZAR 11..30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme Viranşehir Belediyespor – Çamlıderespor 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme V.Şehir GAP - Eyyüp spor

24.11.2013 PAZAR 13.00 Suruç ilçe stadı SÜPER AMT Suruç Belediyespor - Siverek Belediyespor

24.11.2013 PAZAR 13..00 Akçakale ilçe stadı SÜPER AMT. Akçakale spor - M.Kemal Lisesi

24.11.2013 PAZAR 13.00 Bozova ilçe stadı 1.Amatör Küme Bozova gücü - C.Pınar Bld.

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Anadolu Gençlik - Kendir spor

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Karşıyakaspor - Yeni Harran

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 2nolu saha 1.Amatör Küme Yeni Halspor  11..Nisan

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 2 nolu saha 1.Amatör Küme Güvenspor – Bağmancıspor

24.11.2013 PAZAR 11..30 Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme Keçe spor - Hilvan spor

24.11.2013 PAZAR 13.30 Yenice 2 nolu saha SÜPER AMT. İl Özel idare - Tarım spor

24.11.2013 PAZAR 15.30 Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme  İdmanyurdu Raha Gençlik

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER