banner54

Amatör'de haftanın Maçları

  Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta 32 müsabaka oynanacak. 7. Haftasında il ve ilçelerde zorlu müsabakalar oynanacak. Süper Amatör kümede liderliğini sürdüren İl Özel İdarespor yarın Saat: 13.30’da yenice stadyumunda Tarımspor’u ağırlayacak.

23.11.2013 CUMARTESİ 11:00 Yenice 1 nolu Coca-cola U 14 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

23.11.2013 CUMARTESİ 13:00 Yenice 1 nolu Coca-cola  U 15 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır

23.11.2013 CUMARTESİ 10.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir GAP - C.Pınar Demir

23.11.2013 CUMARTESİ 12.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  C.pınar Tigem - M.Kemal lisesi

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 V.Şehir ilçe stadı U-19 ligi  V.Şehir Belediyespor - Siverek Belediyespor 

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Akçakale ilçe stadı  U-19 ligi Akçakale spor Birecik Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 13.00 Suruç ilçe stadı U-19 ligi Suruç Belediyespor – Kelaynakspor

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Arena 1 nolu saha  U-15 ligi  Gençlik spor - Edessa 7 yıldız

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 1 nolu saha U-17 ligi Telekom spor - Kendir spor  

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Edessa 7 Yıldız – Karşıyakaspor  

23.11.2013 CUMARTESİ 11..00 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Urfa Gücüspor - İl Özel İdare

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Güven spor - Birecik Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Kendir spor - Karaköprü Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Gençlerbirliği - Anadolu Gençlispork

23.11.2013 CUMARTESİ 12..30 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Genç Karakeçi – Ceylanpınar Belediyespor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Öz karakeçi - Yeni hal spor

23.11.2013 CUMARTESİ 14.00 Yenice 1 nolu saha U-17 ligi Urfa Gücü - Reha Gençlik

24.11.2013 PAZAR 11.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 17 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.Ş

24.11.2013 PAZAR 13.00 Yenice 1 nolu saha Coca-cola U 19 Şanlıurfa spor - Yeni Diyarbakır A.

24.11.2013 PAZAR 11..30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme Viranşehir Belediyespor – Çamlıderespor 

24.11.2013 PAZAR 13.30 Viranşehir ilçe stadı 1.Amatör Küme V.Şehir GAP - Eyyüp spor

24.11.2013 PAZAR 13.00 Suruç ilçe stadı SÜPER AMT Suruç Belediyespor - Siverek Belediyespor

24.11.2013 PAZAR 13..00 Akçakale ilçe stadı SÜPER AMT. Akçakale spor - M.Kemal Lisesi

24.11.2013 PAZAR 13.00 Bozova ilçe stadı 1.Amatör Küme Bozova gücü - C.Pınar Bld.

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Anadolu Gençlik - Kendir spor

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 1 nolu saha 1.Amatör Küme Karşıyakaspor - Yeni Harran

24.11.2013 PAZAR 11..30 Arena 2nolu saha 1.Amatör Küme Yeni Halspor  11..Nisan

24.11.2013 PAZAR 13.30 Arena 2 nolu saha 1.Amatör Küme Güvenspor – Bağmancıspor

24.11.2013 PAZAR 11..30 Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme Keçe spor - Hilvan spor

24.11.2013 PAZAR 13.30 Yenice 2 nolu saha SÜPER AMT. İl Özel idare - Tarım spor

24.11.2013 PAZAR 15.30 Yenice 2 nolu saha 1.Amatör Küme  İdmanyurdu Raha Gençlik

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER