banner54

Amatör’de Haftanın Hakemleri

İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre 7 ve 8 Aralık tarihlerinde oynanacak karşılaşmaları yönetecek hakemler şöyle:

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Birecik ilçe stadı U-19 ligi Kelaynak spor - Birecik Belediyespor  MEHMET ÇİNPOLAT, İBRAHİM YILDIZ, MEHMET GÜLPER

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Hilvan ilçe stadı U-19 ligi  Hilvan spor - Suruç Belediyespor MUSTAFA ÖLÜOĞLU, HÜSEYİN ÇAVCI, MUSTAFA ÇALIŞIR

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Siverek ilçe stadı U-19 ligi Siverek Belediyespor M. Kemal lisesi DENİZ ALTUN, NİHAT ÖKTEN, YUSUF OCAK

07.12.2013 Cumartesi 11.00 Viranşehir ilçe stadı U-19 ligi Başak spor - V.Şehir Belediyespor ONUR AYKAÇ, MEHMET NUR ÇİFTÇİ, MESUT ASLANKARAYİĞİT

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Viranşehir ilçe stadı Birinci Amatör  V.Şehir GAPspor  - Bağlarbaşıspor TUNCER BİLİR, MAHMUT POLAT, EYYÜP YUNUSOĞLU

07.12.2013 Cumartesi 13.00 C.Pınar ilçe stadı U-19 Ligi  C.Pınar Demir - C.Pınar Tigem EMİN BOZ, ŞÜKRÜ ÇAVCI, UĞUR KILIÇ

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Faruk Çelik stadı U-15 ligi Karaköprü Belediyespor - Birecik Belediyespor RAMAZAN ALTUNTAŞ, MUSTAFA UYUŞMAZ, M.FURKAN KARAOĞLU

07.12.2013 Cumartesi 11.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Genç Karakeçi - Yeni Hal YUSUF YAŞAR, ABDULLAH İNATOĞLU, HATİCE KÜÇÜKÇANAKCI

07.12.2013 Cumartesi 12.30 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi C.Pınar Belediyespor - Reha Gençlik SEDAT AKBABA, MUSTAFA TOPRAK, KADER ASLAN

07.12.2013 Cumartesi 14.00 Arena 1 nolu saha  U-17 ligi Öz karakeçi - Urfa gücü ŞEFİK ÖZBEK, YUNUS SARAR, ÜMRAN KÜÇÜK

07.12.2013 Cumartesi 11.30 Arena 2 nolu saha U-15 ligi Urfa Gücü - Gençlik spor EMRAH YÜCEKAYA, KADİR POLAT, OSMAN ÇINAR

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Kendir spor - Edessa 7 yıldız MEHMET ŞENGÜL, MEVLÜT BAYRAKTAR, İSA DOĞANLAR

07.12.2013 Cumartesi 14.30 Arena 2 nolu saha  U-15 ligi Güven spor - İl Özel İdare MUHAMMET AKSAN, İSMAİL YILMAZ, CİHAD ÇETİN

07.12.2013 Cumartesi 11.00 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Karşıyakaspor - Anadolu Gençlikspor EROL ÇADIRCI, MUHAMMED SOLAK, SERHAT EKİNCİ

07.12.2013 Cumartesi 12.30 Yenice 2 nolu saha U-17 ligi Gençlerbirliği - İl Özel İdare  HÜSEYİN KILIÇ, MEHMET SEVİM, ABDULKADİR DEMİREL

07.12.2013 Cumartesi 14.00 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör 11 Nisanspor - Eyyüp spor MİKAİL CİHANGİR, AYHAN KARAKAŞ, FERHAT ÜNLÜ

07.12.2013 Cumartesi 13.00 Yenice 1 nolu saha U-17 ligi Edessa 7 Yıldız - Kendir spor  ZEYNEL OĞUZ, MUSA TORAMAN, SÜLEYMAN GÜLPER

08.12.2013 Pazar  10.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Keçe spor - Reha Gençlikspor ÖMER KONUŞKAN, SABAHAT ÇEVİREN, ÖZKAN ERTÜRK

08.12.2013 Pazar  12.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Güven spor - Hilvan spor EMİN BOZ, MEHMET ERKAYMAZ, M.GULİ GÜLER

08.12.2013 Pazar  14.30 Arena 1 nolu saha Birinci amatör Çamlıderespor - Bağmancıspor MURAT KAYA, SEDAT AKBABA, ÖZKAN ERTÜRK

08.12.2013 Pazar 12.00  Arena 2 nolu saha İşitme Engelliler Şanlıurfa İşitme Engelliler - Van İşitme Engelliler SEDAT AKBABA, EROL ÇADIRCI, RAMAZAN ALTUNTAŞ

08.12.2013 Pazar 14.00  Arena 2 nolu saha Bayanlar ligi  Şanlıurfa Bayan - Kahramanmaraş Bayan SABAHAT ÇEVİREN, RAMAZAN ALTUNTAŞ, ZENEL OĞUZ

08.12.2013 Pazar  10.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Yeni halspor – Karşıyakaspor ŞEFİK ÖZBEK, ZEYNEL OĞUZ, ONUR AYKAÇ

08.12.2013 Pazar  12.30 Yenice 2 nolu saha Birinci amatör Anadolu Gençlikspor - Yeni Harranspor HÜSEYİN KILIÇ, MEHMET ALTINKAYA, SERVAN AYAN

08.12.2013 Pazar 14.30  Yenice 2 nolu saha Süper amatör  İl Özel İdarespor - Suruç Belediyespor  HALİL ÇAĞLAYAN, ÖMER KONUŞKAN, MEHMET ŞENGÜL

08.12.2013 Pazar 11.30  Viranşehir ilçe stadı Birinci amatör V.Şehir Belediyespor - Bozova gücü GÜNGÖR ÇINKI,  EYYÜP YUNUSOĞLU, Ü.YALÇIN ESER

08.12.2013 Pazar 13.30  Viranşehir ilçe stadı Süper amatör  V.Şehir Başakspor - Kelaynakspor  A.KADİR YÜKSEKKAYA, MUHAMMET AKSAN, HABİB ASLAN

08.12.2013 Pazar 13.00  Suruç ilçe stadı  Süper amatör Suruç Gençlikspor - M.Kemal lisesi YILMAZ ÇALIŞIR  , MEHMET ÇİFTÇİ, MEHMET ÇİNPOLAT

08.12.2013 Pazar 13.00  Akçakale ilçe stadı Süper amatör  Akçakale spor - Siverek Belediyespor YUSUF YAŞAR, MUSTAFA ÖLÜOĞLU, HÜSEYİN CAVCI

08.12.2013 Pazar  13.00 Yenice 1 nolu saha Birinci amatör İdmanyurduspor - C.Pınar Belediyespor UĞUR ÇETİN, ABDULLAH İNATOĞLU, ONUR AYKAÇ

08.12.2013 Pazar  13.00 C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör C.Pınar Demir - Kendir spor MAHMUT POLAT, MESUT KILIÇ, ÇETİN ÖNCEL 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER