banner54

Amatör’de Haftanın Hakemleri

         Şanlıurfa İl hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, 30-11-2013 ve 01-12-2013 tarihleri arasında oynanacak olan U15, U17, U19, Cocacola U16, 1. Amatör Küme,  Süper Amatör  küme maçlarında görev yapacak olan hakemler  şunlar:

     30.11.2013 Cumartesi 11:00 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi Anadolu Gençlik-Edessz 7 yıldız, NASİH KARAÇALI, MEHMET ERKAYMAZ, ŞÜKRÜ CAVCI

    30.11.2013 Cumartesi 12.30 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi İl Özel İdarespor-Telekom MEHMET ÇİNPOLAT, ABDULKADİR DEMİREL, HALİL KÜPELİ

    30.11.2013 Cumartesi 14.00 Arena 1 nolu saha  U -17 ligi Kendir spor-Gençlerbirliği ONUR AYKAÇ, SÜLEYMAN GÜLPER, İBRAHİM HATİPOĞLU

    30.11.2013 Cumartesi 10.30 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Karaköprü Belediyespor-Güven spor UĞUR ÇETİN, YALÇIN ESER, HATİCE KÜÇÜKÇANAKÇI

    30.11.2013 Cumartesi 12.00 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Edessa 7 Yıldız-Urfa Gücü  MAHMUT POLAT, MUSA TORAMAN, ÜMRAN KÜÇÜK

   30.11.2013 Cumartesi 13.30 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi Birecik Belediyespor-Gençlik spor MEHMET ALTINKAYA, NUR ÇİFTÇİ,  KADER ASLAN

   30.11.2013 Cumartesi 15.00 Arena 2 nolu saha  U -15 ligi İl Özel İdare spor-Kendir spor MUHAMMET AKSAN, MEHMET GÜLPER, YAKUP POLAT

    30.11.2013 Cumartesi 11:00 Yenice 1 nolu saha cacocola U16 Şanlıurfa spor-Diyarbakır A.Ş SEDAT AKBABA, FERHAT ÜNLÜ, ZEYNEL OĞUZ

    30.11.2013 Cumartesi 11.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Harran spor-Polis Gücü MUSTAFA ÖLÜOĞLU, İSA DOĞANLAR, MUSTAFA ÇALIŞIR

    30.11.2013 Cumartesi 13.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Eyyüp spor-Bağlarbaşı ŞEFİK ÖZBEK, MEVLÜT BAYRAKTAR, MUHAMMET SOLAK

     30.11.2013 Cumartesi 15.00 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Öz Karakeçili-Bağmancı spor MEHMET ŞENGÜL, SEDAT AKBABA, ÖZKAN ERTÜRK

     30.11.2013 Cumartesi 13.00 Birecik ilçe stadı U -19 ligi Kelaynak spor-Akçakale spor DENİZ ALTU, NİHAT ÖKTEN, ŞERVAN AYAN

     30.11.2013 Cumartesi 13.00 Viranşehir ilçe stadı U -19 ligi Başak spor-V.Şehir Gap MEHMET ÇİFTÇİ, ABDULLAH İNATOĞLU, YUNUS SARAR

   30.11.2013 Cumartesi 13.00 Siverek ilçe stadı U -19 ligi  Siverek Belediyespor-C.Pınar Tigem YUSUF YAŞAR, ÇETİN ÖNCEL, İ.HALİL YILDIZ

   30.11.2013 Cumartesi 13.00 C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör  C.Pınar Belediyespor- V.Şehir Belediyespor HASAN TETİK, EYYÜP YUNUSOĞLU, HÜSEYİN KILIÇ

     01.12.2013 Pazar 11.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi Reha Gençlikspor-Genç Karakeçispor EROL ÇADIRCI, ZEYNEL OĞUZ, HATİCE KÜÇÜKÇANAKÇI

     01.12.2013 Pazar 13.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi C.Pınar Belediyespor -Öz Karakeçilispor EYYÜP YUNUSOĞLU, MEHMET ÇİNPOLAT, KADER ASLAN

     01.12.2013 Pazar 15.00  Arena 1 nolu saha U -17 ligi Yeni Hal spor-Urfa Gücü EMRAH YÜCEKAYA, ONUR AYKAÇ, ÜMRAN KÜÇÜK

     01.12.2013 Pazar 12.00  Arena 2 nolu saha İşitme Engelliler Ş.Urfa İ.E-Diyarbakır İ.E SEDAT AKBABA, MEHMET ŞENGÜL, YUSUF OCAK

    01.12.2013 Pazar 14.30  Arena 2 nolu saha U -19 ligi Telekom spor-Keçe spor EMİN BOZ,  MEHMET ERKAYMAZ, M.FURKAN KARAOĞLU

    01.12.2013 Pazar 11..30 Yenice 2 nolu saha U -19 ligi Gençlerbirliği-D.S.İ spor MURAT KAYA, MUSTAFA UYUŞMAZ, MEHMET ÇİFTÇİ

    01.12.2013 Pazar 13.30 Yenice 2 nolu saha Süper Amatör Tarım spor -Akçakale spor MUHİTTİN GÜRSES, ŞEFİK ÖZBEK, YUSUF YAŞAR

   01.12.2013 Pazar 11.30  Yenice 1 nolu saha U -19 ligi 11 Nisanspor-Güven spor İRFAN ERGÜNER, CİHAT ÇETİN, İSMAİL YILMAZ

    01.12.2013 Pazar 13.30  Yenice 1 nolu saha U -19 ligi Edessa 7 Yıldız-İdmanyurdu AYHAN KARAKAŞ, ÇETİN ÖNCEL, HALİL KÜPELİ

   01.12.2013 Pazar 13.00  Birecik ilçe stadı Süper amatör Kelaynak spor-Suruç Gençlikspor UĞUR ALPTEKİN, FERHAT ÜNLÜ, MUHAMMET AKSAN

   01.12.2013 Pazar 13.00  Siverek ilçe stadı Süper amatör Siverek Belediyespor-İl Özel İdarespor GÜNGÖR ÇINKI,  HASAN TETİK, MUSTAFA ÖLÜOĞLU

  01.12.2013 Pazar 11.00  C.Pınar ilçe stadı U -19 ligi C.Pınar Demir-V.Şehir Belediyespor A.KADİR YÜKSEKKAYA, ABDULLAH İNATOĞLU, MUSTAFA ÇALIŞIR

01.12.2013 Pazar 13.00  C.Pınar ilçe stadı Birinci amatör C.Pınar Demir-Bağlarbaşıspor ŞAHAN YILMAZ, UĞUR ÇETİN, NASİH KARAÇALI

01.12.2013 Pazar 13.00  Hilvan ilçe stadı U -19 ligi Hilvan spor-Bozova Gücü HÜSEYİN KILIÇ, HÜSEYİN ÇAVCI, YALÇIN ESER

                                                                                                           

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER