27 Ocak 2017 Cuma 16:23
Amatörde haftanın hakemleri açıklandı

Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklanırken, Halfetispor ile Bozovagücü  arasında oynanacak olan kritik maçı Murat Kaya yönetecek
 Şanlıurfa amatör ligi 17. Haftasında yapılacak maçlarda görev yapacak olan hakemler açıklandı.
TFF Merkez hakem Kurulu Şanlıurfa il hakem kurulu yapılan açıklamaya göre Şanlıurfa amatör ligi 17. Haftasında oynanacak karşılaşmaları yönetecek hakemler şunlar :

BUGÜN
Pirsus – Bozovagücü (İ.Halil Yıldız, Ö.Faruk Gültekin, Mehmet Direkli)
Akçakale - Suruç Gençlik (Deniz Altun, Yusuf Yaşar, Şükrü Çavcı)
Siverek Bel. – Bağmancı (İ.Halil Bilgin, Hasan Tetik, Mehmet Yetkin)
C.Pınar Tigem – Tarımspor (Mikail Cihangir, Mustafa Çiloğlu, Hüseyin Kılıç)
V.Şehir Bel. – Tokigücü (Yusuf Adnan Kendirciler, Bakır Aslan, Mehmet Çakmak)
K.Köprü Bel. - 11 Nisanspor (Hasan Keser, Yunus Sarar, Mustafa Çalışır)
Anadolu Gençlik - Reha Gençlik (Güngör Çınkı, Mehmet Şengül, Uğur Kılıç)
Yenicespor - Viranşehir  (M.Cihat Alagöz, Kadir Şervan Ayan, Süleyman Alkan)
Bağlarbaşı - Birecik Belediyepor(İ.Halil  Hatipoğlu, Buğra Kaan Köksoy, Kadir Şervan Ayan)
Eyüpspor - Yeni Halspor (Ali Cengiz, Ferhat Öğe, Süleyman Alka)
Çamlıderespor - C.Pınar Demir (Ferhat Öge,M.Emin Akkoyun Buğra, Kaan Köksoy)
C.Pınar Demir - Edessa 7 Yıldız (C.Onur Aykaç)
Akçakalespor – Karaköprüspor (İ.Yaşar Bulut)
K.Köprü Bel. – Gençlikspor (Osman Genç)
B.Şehir Bel. – Viranşehirspor (Ali Kiraz)
Genç Karakeçili – Halfetispor (M.Lütfü Çini, Çetin Öncel, İsrafil Lalaşahin)
Edessa 7 Yıldız - V.Şehir Sanayi (Erhan Kutlu, Ayhan Karakaş, Mehmet Çinpolat)
 
28.01.2017 PAZAR        
Yenişehirspor – Bağlarbaşı  (Süleyman Yüksel)
Yeni Harran – Dsispor (Esra Sağlam)
Karaköprü - Edessa 7 Yıldız (M.Emin Akkoyun, Esra Sağlam, Süleyman Yüksek)
C.Pınar Bel. - Viranşehirspor (Erhan Kutlu, Çetin Öncel, Yusuf Adnan Kendirciler)
Siverek Bel. - Birecik Bld. (Güngör Çınkı, İ.Halil Yıldız, M.Mustafa Çalışır)
Halfetispor – Bozovagücü  (Murat Kaya, Yılmaz Çalışır, Mehmet Çakmak)
V.Şehir Sanayi - Yeni Halspor (Hasan Keser, Yusuf Yaşar, Mustafa Uyuşmaz)
Urfagücü – Tokigücüspor (Mehmet Yetkin, Kadir Şervan Ayan, Yunus Sarar)
Gençlikspor - K.Köprü Bel. (Yunus Sarar, Cem Onur Aykaç, Mehmet Yetkin)
Bağmancıspor – İdmanyurdu (Hüseyin Kılıç, Ayhan Karakaş, Ömer Faruk Gültekin)
Telekomspor – Bağlarbaşıspor (Süleyman Alkan, M.Cihad Alagöz, Mehmet Gülper)
Keçespor – Hilvanspor (Ayhan Karakaş, Ali Cengiz, Ömer Faruk Gültekin)
Ankaspor - Genç Karakeçili  (Mikail Cihangir, Deniz Altun, M.Lütfü Çini)
Gençlerbirliği – Tarımspor (Abdullah İnatoğlu, Fırat Subaşı, Mustfa Geçgel)
Çamlıderespor – Karşıyakaspor (Mehmet Çinpolat, Ferhat Öge, Uğur Kılıç)
Reha Gençlik – Gençlerbirliği (Emrah Yücekaya, Şükrü Çavcı, İ.Halil Bilgin)
 Dsispor – Kendirspor (Mehmet Şahan Yılmaz, Emrah Yücekaya, İ. Halil Hatipoğlu
 
 

Son Güncelleme: 27.01.2017 16:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.