30 Mart 2018 Cuma 11:22
Amatörde 34. Hafta Maçı Yönetecek Hakemler Belli Oldu

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede bu hafta oynanacak olan 34 müsabakada İl ve İlçelerde düdük çalacak olan hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem ve Şanlıurfa İl Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tamamı 31 Mart Cumartesi ve 01 Nisan 2018 Pazar günü oynanacak Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Amatör küme maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:

31.03.2018 Cumartesi       

11.00  Sancaktar – Bağmancı (Enes Gümüş)              

12:30  Edessa spor - Tarım spor (Mehmet Kuşuçar)              

14.00  Büyükşehir Belediye - Viranşehir spor (A.Kadir Yıldız)                      

15.30  Gençlik spor - Edessa 7 yıldız (İ.Halil Beden)              

17.00  Şanlıurfaspor - Eyyübiye Belediye (Yusuf Çalkam)                

11.00  Anka spor - Büyükşehir Belediye (Mehmet Yetkin, Emre Karataş, Esra Sağlam)

13.00  Şutim spor - Reha Gençlik (Serkan Kaya, Kendal Dağtekin, Engin Ulumaskan)

15.00  Bağmancı spor – Bağlarbaşı (Ramazan Yakıcı, İsmail Güner, Emir Gezici)

17.00  Gençlik spor – Gençlerbirliği (M.Emin Akkoyun, Rıdvan Çetinkaya, İ.Halil Işık)

13.00  D.S.İ spor Karaköprü Belediye (İsrafil Lalaşahin, Veysel Kanmaz, Yusuf Özakbalık)

15.00  Hilvan Belediye - 11 Nisan spor (Y.Adnan Kendirciler, Mehmet Çakmak, Mehmet Şengül)

13.00  Yenice spor - Yıldırım Gücü (Bakır Aslan, Şükrü Çavcı, Murat Çukurlu)

15.00  Tarım spor - Badıllı Gençlik (İsa Doğanlar, Yusuf Yaşar, M.Mustafa Çalışır)

1.04.2018 Pazar     

11:30  Eyyüp spor - Haliliye spor (Deniz Altun, M.Fatih Erdem, Uğur Kılıç)

12.00  11 Nisan spor - Siverek Belediye (K.Şervan Ayan, M.Mustafa Dağ, Mahmut Alpay)

14.00  Fatih spor – Bağlarbaşı (Hasan Keser, Mehmet Mesutoğlu, Mustafa Geçgel)

16.00  63 Emin gücü - Edessa spor (Mehmet Çinpolat, M.Emin Akkoyun, Mehmet Direkli)

12.00  Sefa spor - Göklü spor (İ.Halil Yıldız, Kadir Çınar, Harun Çelik)

14.00 Şutim spor - Birecik Kelaynak (İ.Halil Hatipoğlu, A.Uğur Sürmeli, Enes Gümüş)

16.00  Kendir spor - Yaylak spor (Süleyman Alkan, Mustafa Daban, Halil Aslandağ)

12.00  Öz Karakeçili - Urfa gücü (Ayhan Karakaş, Harun Şenoğlu, Yunus Sarar)

14.00  Yenişehir - Şanlıpolat spor (Yusuf Tören, Yusuf Yaşar, Muhammet Parmaksız)

16.00  Anka spor - 75.Yıl Meslek (Mustafa Uyuşmaz ,Yusuf Çalkam, Mehmet Kuşuçar)

14.00  Pirsus spor - Harran spor (Bakır Aslan, Abdullah İnatoğlu, A.Kadir Yıldız)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.