23 Aralık 2016 Cuma 10:00
Amatör maçlarında 12. hafta hakemleri belli oldu

   Şanlıurfa Gençlikspor bayanlar futbol takımı Akçakale ilçesinde Pazar günü saat 13.00’da oynayacağı Mezitli Mercanlar maçını Mustafa Uyuşmaz yönetecek. Uyuşmaz’ın yardımcılığını Mustafa Çalışır ve Hasan tetik yapacak.
  Türkiye Futbol Federasyonu Merkez hakem kurulu Şanlıurfa İl Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamada bu hafta Şanlıurfa Amatör kümede maç yönetecek olan hakemleri açıkladı.
  Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Şanlıurfa İl Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Amatör kümede 12. hafta maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:



 24.12.2016 CUMARTESİ
Saat : 11.30 Urfagücüspor – Yenicespor U-17 Arena 1 (Mehmet Yetkin)
Saat : 13.00 11 Nisanspor - Ceylanpınar Bld. U-17 Arena 1 (Yusuf Yaşar)
Saat : 14.30 Tarımspor – Viranşehirspor U-17  Arena 1 (Yunus Teryaki)
Saat : 11.30 Genlerbirliği – Telekom U-17 Arena 2 (Ali Cengiz)
Saat : 13.00  Büyükşehir Bld. - DSİspor U-16 Arena 2 (Bakır slan)
Saat : 14.30 Urfagücüspor – Gençlikspor U-16 Arena 2 (Cihat Alagöz)
Saat : 14.00  Karaköprü Bld. – Bağlarbaşıspor U-17 Karaköprü Faruk Çelik Spor Kompleksi (M. Uğur Alptekin)
Saat : 13.30 Karaköprüspor – Bağmancı U-19 Yenice 1 (Yusuf Erol)
Saat : 13.30 Edessa 7 yıldız – Ankaspor U-19 Yenice 2 (Ö. Faruk Gültekin)
Saat : 13.30  Hilvanspor – Eyupspor U-19 Hilvan  (Yılmaz Çalışır)
Saat : 13.30 Yeni Harran - Tokigücü U-19 Harran (M. Mustafa Çalışır)
Saat : 13.30  Akçakalespor – Pirsusspor U-19 Akçakale (Y. Adnan Kendirciler)
Saat : 13.30  Birecik Bld. – Kendirspor U-19 Birecik (Deniz Aylın)
 
25.12.2016 PAZAR
Saat : 13.30 Halfetispor – Keçespor U-19 Halfeti (Hasan Keser)
Saat : 13.30 Viranşehir GAP - Yeni halspor U-19 Viranşehir (Murat Kaya)
Saat : 13.00 Gençlikspor - Mezitli Mercanlar bayanlar Akçakale (Mustafa Uyuşmaz)
Saat : 11.00 Gençlikspor - Büyükşehir Bld. U-15 Şutim  (İsrafil Laleşahin)
Saat : 12.30 11 Nisanpor - Viranşehir U-15 (Mehmet Gülper)
Saat : 14.00  Tokigücüspor – Bağmancı U-16 (İsrafil Laleşahin)
Saat : 11.00  Karaköprüspor – Telekom Arena 1 (M. Emin Akkoyun)
Saat : 12.30  Tarımspor - Anadolu Gençlik U-19 (İ. Halil Hatipoğlu)
Saat : 14.30  Genç Karageçi – Gençlikspor U-19 (Güngör Çınkı)
Saat : 11.00   Edessa 7 yıldız - Karaköprü Bld. U-16 arena 2 (Mustafa Çiloğlu)
Saat : 12.30   Urfagücüspor - Siverek Bld. U-19 Arena 2 (Y. Adnan Kendirciler)
Saat : 14.30  Güvenspor - Ceylanpınar Demir U-19 Arena 2 (Mehmet Çinpolat)
Saat : 12.30  İdmanyurdu - Reha gençlik U-19 Yenice 2 (Emrah Yücekaya)
Saat : 14.30 11 Nisanspor - Viranşehir sanayi U-19 Yenice (Ayhan Karakaş)
Saat : 13.30 Bağlarbaşı - Eyübiye gençlik U-19 Yenice 1 (Gökhan Çelik)
 

Son Güncelleme: 23.12.2016 10:07
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.