10 Nisan 2018 Salı 10:37
Amatör Liginde 2 Kritik Maç Oynanacak

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi bu hafta oynanacak olan 27. Hafta maç programı açıklandı. Geçtiğimiz hafta Süper Amatör kümede maçlar sona ererken, grupta şampiyonluğunu ilan eden Büyükşehir Belediyespor baraj maçı oynamaya hak kazanmıştı.

Bölgesel Amatör Ligine çıkmak için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor Siverek Belediyespor ile Cuma günü oynayacağı baraj maçına taraftar büyük destek veriyor.

BAL ligin 41 puanla 5. Sırada tamamlayan Siverek Belediyespor yönetimi yeni sezon öncesi takımın başına getirdiği yeni hocayla çalışmalara başladı.

Büyükşehir Belediyespor ile Siverek Belediyespor arasında BAL ligin çıkmak için oynanacak olan baraj maçı Cuma günü saat : 15.30’da 11 Nisan Stadyumunda oynanacak.

Şanlıurfa Futbol İl Temsilcisi Başkanlığından yapılan açıklamada bu hafta il ve ilçelerde 20 müsabaka oynanacağını açıkladı.

Haftanın kritik müsabakası Kendirspor – Harranspor, Yaylakspor – Edessaspor arasında oynanacak.

İşte Eyyübiye Belediyesi Amatör kümede 27 hafta maç programı şöyle:

13.04.2018  Cuma  15.30 B.Şehir Bld.  Siverek Bld.  Bal Baraj maçı        11 Nisan Stadı

13.04.2018  Cuma  19.00 Kendirspor    Harranspor   2.Amatör      11 Nisan 1

14.04.2018  Cumartesi     13.00 B.Şehir bld.  Edessa 7 yıldız        U-13 Ligi      11 Nisan 1

14.04.2018  Cumartesi     14.30 Bozova gücü V.Şehir spor  U-13 Ligi      11 Nisan 1

14.04.2018  Cumartesi     16.00 Eyyüp spor   Yenişehir spor        2.Amatör      11 Nisan 1

14.04.2018  Cumartesi     13.30 Sancaktar     Eyyübiye bld. U-13 Ligi      11 Nisan 2

14.04.2018  Cumartesi     15.00 Şutim Edessa spor  U-13 Ligi      11 Nisan 2

14.04.2018  Cumartesi     16.30 Gençlik spor Tarım spor    U-13 Ligi      11 Nisan 2

15.04.2018  Pazar  11.00 Ş.Urfa İESK  Bingöl İESK   İşitme Engeliller     Yenice 1

15.04.2018  Pazar  13.00 Öz karakeçili Birecik kelynak   2.Amatör      Yenice 1

15.04.2018  Pazar  15.00 Anka spor     Bağlarbaşı     2.Amatör      Yenice 1

15.04.2018  Pazar  12.00 Fatih spor     Sancaktar spor       2.Amatör      Yenice 2

15.04.2018  Pazar  14.00 63 Emin gücü         Göklü spor    2.Amatör      Yenice 2

15.04.2018  Pazar  16.00 Urfa gücü     Haliliye spor  2.Amatör      Yenice 2

15.04.2018  Pazar  13.00 Yaylak spor  Edessa spor  2.Amatör      Bozova ilçe

15.04.2018  Pazar  15.30 75. Yıl gençlik         Suruç bld.     2.Amatör      Bozova ilçe

15.04.2018  Pazar  13.00 Pirsus spor   Bağmancı spor       2.Amatör      Suruç ilçe

15.04.2018  Pazar  15.30 Şanlıpolat     Şutim spor    2.Amatör      Suruç ilçe

15.04.2018  Pazar  14.00 C.Pınar demir         Yıldırım gücü 2.Amatör      C.Pınar ilçe

Son Güncelleme: 10.04.2018 10:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.