banner54

Amatör ligde oynanacak maçların hakemleri açıklandı

Siverek Bld-Öz Karakeçili  U-19 Ligi  Emin Boz,  İsa Doğanlar, Şükrü Cavcı

V.Şehir Başak-D.S.İ spor  U-19 Ligi  Kadir Yüksekkaya, Ferhat Ünlü, Ü.Yalçın Eser

Urfa Gücü- B.Şehir Bldspor  U-19 Ligi  Mustafa Ölüoğlu, İbrahim Yıldız, Volkan Verel

Memsinspor-Kelaynak   U-19 Ligi  Yusuf Yaşar,  Fatih Esen, Nuri Çiftçi

11 Nisan- Gapspor  U-19 Ligi  Ömer Konuşkan, Muhammet Solak, Yusuf Tören

Reha Gençlik-Bozova Gücü  U-19 Ligi  Şefik Özberk, Ömer Konuşkan, Yunus Sarar

Bağmancıspor-C.pınar Tigem  U-19 Ligi  Murat Kaya, Şefik Özbek, Nihat Ökten

Haliliye-V.şehir Bld.  U-19 Ligi  Sedat Akbaba, Barış Tuna, Halil Küpeli

Anadolu Gençlik-Hilvan spor  U-19 Ligi İ.Halil Hatipoğlu, Ayhan Karakaş, Osman Damar

Yıldırımgücü-Akçakalespor  U-19 Ligi Bilal Yalçın, İ.Halil Bilğin, Mehmet Şengül

Edessa 7 Yıldız-C.pınar Bld  U-19 Ligi Hüseyin Kılıç, Emrah Yücekaya, İ.Halil Bilgin

C.Pınar Demir-Çamlıdere  1.AmatörLigi  Mehmet Çiftçi, Guli Güler, Zeynel Oğuz

Şanlıurfa-Samsunspor  U-19 Elit  Niyazi İzgören, Nasih Karaçalı, Mustafa Uyuşmaz

Ş.urfa Gençlik-D.bakır Diski  Bayanlar Ligi Yusuf Yaşar, Muhammet Solak, Nur Çiftçi

Anadolu Gençlik- Keçespor  1.Amatör Ligi  Mehmet Çiftçi, Mehmet Şengül, İbrahim Yıldız

Haliliyespor-C.Pınar TİGEM  1.Amatör Ligi  Güngör Çınkı, İsmail Çelik Bilal Yalçın

Güvenspor-Eyyüp spor  1.Amatör Ligi  Erhan Kutlu, Ayhan Karakaş, Bilal Yalçın

Karşıyaka-D.S.İ spor  1.Amatör Ligi  Hüseyin Kılıç, Emrah Yücekaya, Mehmet Mızrak

Yıldırım Gücü-Kelaynak spor  1.Amatör Ligi  Yılmaz Çalışır, Ebru Çetinkaya, Mehmet Çinpolat

Genç Karakeçi-V.Şehir GAP  1.Amatör Ligi  Hakan Karayel, Yılmaz Çalışır, Guli Güler

C.Pınar Bld.-İdmanyurdu  1.Amatör Ligi  İ.Halil Bilgin, Zeynep Oğuz, Mehmet Altınkaya

Yeni Harran- Bozova Gücü  1.Amatör Ligi  Mustafa Çiloğlu, Ökkeş Çam, Mustafa Uyuşmaz

Birecik Bld-Kendirspor   Süper Amatör Ligi Ekrem Gerginci, Kadir Yüksekkaya, Mehmet Erkaymaz

M.Kemal Lisesi-V.Şehir Başak Süper Amatör Ligi Murat Kaya, Mustafa Ölüoğlu, Uğur Çetin

Hilvanspor-Akçakalespor  Süper Amatör Ligi Muhittin Gürses, Ferhat Ünlü, Barış Tuna

Karaköprü Bld-Genç Karakeçi  U-17 Ligi Mehmet Çinpolat, Mustafa Çalışır, Furkan Karaoğlu

Birecik Bld-B.şehir bld  U-17 Ligi Sabahat Çeviren, İsa Doğanlar, Şükrü Çavcı

D.S.İspor-Edessa 7 yıldız  U-17 Ligi İsmail Çelik, Emrah Yücekaya, Ü.Yalçın Eser

Bağmancıspor-Urfa Gücü  U-17 Ligi Erol Çadırcı, Sedat Akbaba, Onur Aykaç

Gençlikspor-Reha Gençlik  U-17 Ligi Fatih Esen, Furkan Karaoğlu, Yunus Sarar

11 Nisan-Karşıyaka  U-17 Ligi Mustafa Ermür, Volkan Verel Nihat Ökten

Öz Karakeçili-Anka Spor  U-17 Ligi İrfan Ergüner, Mustafa Çalışır, İsmail Yılmaz

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER