banner54

Amatör Ligde haftanın programı açıklandı

U-19, U-17, ve 15 liginde toplam 25 müsabaka oynanacak.

Çetin mücadelelerle geçen karşılaşmalar da takımlar birbirlerine üstünlük sağlamak için yoğun çaba harcarken genç sporcular kendilerini kanıtlamak için sahada ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu hafta amatör ligde 25 karşılaşma yapılacak, bu karşılaşmaların 18’i şehir merkezi içinde ki sahalarda kalan 7 maç ise ilçe sahalarda oynanacak.

Amatör ligde haftanın programı şöyle;

05.12.2014  Cuma  18.00  B.Şehir Bld-Kendir spor  U-19 Ligi  Arena 1 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  13.00  Öz karakeçi-İdmanyurdu  U-19 Ligi  Yenice 1 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  13.00  Haliliye spor-Edessa 7 yıldız  U-19 Ligi  Yenice 2 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  10.00  Bağlarbaşı-Karaköprü Bld  U-17 Ligi  Arena 1 nolu saha 

06.12.2014  Cumartesi  11.30 Tarım spor-Yeni hal  U-19 Ligi  Arena 1 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  13.30 Reha Gençlik-11 Nisan  U-19 Ligi  Arena 1 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  11.00 Bağmancıspor-Harran spor  U-19 Ligi   Arena 2 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  13.00 Akçakale spor-Anka spor  U-17 Ligi  Arena 2 nolu saha

06.12.2014  Cumartesi  13.00 Kelaynak-Genç karakeçi  U-19 Ligi  Birecik ilçe stadı

06.12.2014   Cumartesi  13.00 Siverek Bld-Memsin spor  U-19 Ligi  Siverek ilçe stadı

06.12.2014  Cumartesi  13.00 C.Pınar Bld-Hilvan spor  U-19 Ligi  Ceylanpınar ilçe stadı

07.12.2014  Pazar  13.00 Birecik Bld-D.S.İ spor  U-17 Ligi  Yenice 2 nolu saha

07.12.2014  Pazar  13.00 Karşıyaka- Reha gençlik   U-17 Ligi  Yenice 1 nolu saha 

07.12.2014  Pazar  13.30 B.Şehir Bld-Genç Karakeçi  U-17 Ligi  Yenice 1 nolu saha

07.12.2014  Pazar  11.30 Bağmancıspor-Öz Karakeçili  U-17 Ligi  Arena 1 nolu saha 

07.12.2014  Pazar  11.00 Güvenspor-Karaköprü Bld  U-15 Ligi  Arena 2 nolu saha

07.12.2014  Pazar  12.30 11 Nisan- Gençlerbirliği   U-17 Ligi  Arena 2 nolu saha

07.12.2014  Pazar  11.00 Bağlarbaşı- Edessa 7yıldız  U-15 Ligi  Şutim Sahası

07.12.2014  Pazar  12.30 V.Şehir Sanayi- Gençlik spor  U-15 Ligi  Şutim Sahası

07.12.2014  Pazar  14.00 Memsin spor- Suruç gençlik  U-15 Ligi  Şutim Sahası

07.12.2014  Pazar  13.00 Bozova gücü- V.Şehir GAP   U-19 Ligi  Bozova ilçe stadı

07.12.2014  Pazar  11.30 C.pınar tigem- V.Şehir Başak  U-19 Ligi  Ceylanpınar ilçe stadı

07.12.2014  Pazar  13.30 C.pınar Demir- Yıldırım  Gücü U-19 Ligi  Ceylanpınar ilçe stadı

07.12.2014  Pazar  13.00 V.Şehir Bld- Anadolu Gençlik  U-19 Ligi  Viranşehir ilçe stadı

07.12.2014  Pazar  13.30 Karaköprü Bld- Adıyamanspor Bal ligi  Faruk Çelik stadı 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER