banner54

Amatör ligde haftanın programı açıklandı

Amatör ligde takımlar bir üst lige yükselmenin mücadelesi verilirken, genç futbolcular takımları için sahada ter dökecekler. Amatör futbol takımlarının maçları centilmenlik içinde geçerken, yer yer sertliklerin yaşandığı maçlarda dostluk ön plana çıkıyor.

Amatör ligde bu hafta 29 karşılaşma oynanacak, program şöyle;

15.11.2014 Cumartesi 10.30 Genç Karakeçi-D.S.İ spor  U-17 Ligi  Arena 1 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 12.30 B.Şehir bld-Karaköprü bld  U-17 Ligi   Arena 1 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 14.30  Edessa 7 yıldız-Bağlarbaşı  U-17 Ligi   Arena 1 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 10.30 Tarım spor- 11 nisan spor  U-17 Ligi  Arena 2 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 12.30 Akçakale spor-Bağmancı spor  U-17 Ligi  Arena 2 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 14.30  Anka spor-Çamlıdere  U-17 Ligi  Arena 2 nolu Saha 

15.11.2014 Cumartesi 10.30Bağlarbaşı-Telekom spor  U-19 Ligi  Yenice 2 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 12.00B.Şehir bld-Harran spor  U-19 Ligi  Yenice 2 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 14.00  D.S.İ spor-Kendir spor  U-19 Ligi  Yenice 2 nolu Saha

15.11.2014 Cumartesi 11.30 C.pınar Demir-Gençlerbirliği   U-19 Ligi  C.pınar İlçe Stadı

15.11.2014 Cumartesi 13.30  C.pınar tigem-Urfa gücü   U-19 Ligi  C.pınar İlçe Stadı

15.11.2014 Cumartesi 13.00  Akçakale spor-Polis gücü  U-19 Ligi  Akçakale İlçe Stadı

15.11.2014 Cumartesi 13.00  V.Şehir gap-Karşıyaka   1.Amatör  V.Şehir  ilçe stadı

16.11.2014  Pazar  10.00  Karşıyaka- Gençlik spor  U-17 Ligi  Arena 1 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  12.00  Eyyüp spor- Anadolu gençlik  U-17 Ligi  Arena 1 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  14.00  Keçe spor- İdmanyurdu  1.Amatör  Arena 1 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  12.00  Reha Gençlik-Gençlerbirliği  U-17 Ligi  Arena 2 nolu Saha 

16.11.2014  Pazar  14.00  Çamlıdere-11 nisan  1.Amatör  Arena 2 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  13.00  D.S.İ spor- C.Pınar demir  1.Amatör  Yenice 2 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  13.00  Kendir spor- M .Kemal lisesi  Süper Amatör  Yenice 2 nolu Saha

16.11.2014  Pazar  13.00  Akçakale spor- B.Şehir bld  Süper Amatör  Akçakale İlçe Stadı

16.11.2014   Pazar  13.00  V.Şehir Başak- Hilvan spor  Süper Amatör  Viranşehir İlçe Stadı

16.11.2014  Pazar  13.00  Kelaynak- Güven spor  1.Amatör  Birecik İlçe Stadı

16.11.2014  Pazar  13.00  Yeni Harran- C.pınar bld  1.Amatör  Harran  İlçe Stadı

16.11.2014  Pazar  13.00  Bozova gücü- Yıldırım gücü  1.Amatör  Bozova  İlçe Stadı

16.11.2014  Pazar  13.00  C.pınar tigem- Genç Karakeçi  1.Amatör C.Pınar  İlçe Stadı

16.11.2014  Pazar  11.00  Memsin spor- Güven spor  U-15 Ligi  Şutim sahası

16.11.2014  Pazar  12.30  Edessa 7 yıldız- Urfa gücü   U-15 Ligi  Şutim sahası

16.11.2014  Pazar  14.00  Karaköprü bld- Gençlik spor  U-15 Ligi  Şutim sahası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER