banner112
banner54

Amatör ligde bu hafta

Şanlıurfa’da mücadele veren amatör futbol külüplerini birbirinden zorlu müsabakalar bekliyor. Takımların Bölgesel Amatör Ligine yükselmek için kıran kırana verdiği mücadelerlerde zaman zaman sertlikler yaşansa da bu durum saha içinde kalıyor. Şanlıurfa’nın bölgede temsili için verdikleri mücadele göz doldururken, amatör sporcular keşfedilmeyi bekliyor.

Amatör Lig Müsabaka Programı

01.11.2014  Cumartesi  11.30  Yeni Hal spor – Anadolu Gençlik  U-19 Ligi Arena 1 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  11.30 Genç Karakeçi – Memsin spor  U-19 Ligi  Arena  2 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  11.30 DSİ spor-  Harran spor  U-19 Ligi  Yenice  2 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Tarım Spor  – Haliliyespor  U-19 Ligi  Arena  1 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Bağlarbaşı spor- Güven spor  U-19 Ligi  Arena  2 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Kendirspor- V.Şehir Başak  U-19 Ligi  Yenice  2 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Polis Gücü- Yıldırım Gücü  U-19 Ligi  Yenice  1 Nolu Saha

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Hilvan Spor- Edessa 7 yıldız  U-19 Ligi  Hilvan ilçe stadı

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Kelaynak  - Reha Gençlikspor  U-19 Ligi  Birecik İlçe Stadı

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Bozova gücü- Siverek Bld.  U-19 Ligi  Bozova İlçe Stadı

01.11.2014  Cumartesi  13.30  V.Şehir Gap- İdmanyurdu  U-19 Ligi  V.şehir İlçe Stadı

01.11.2014  Cumartesi  13.30  Akçakalespor- Telekomspor  U-19 Ligi  Akçakale İlçe Stadı

02.11.2012 Pazar  10.30  DSİ spor- Bağlarbaşı  U-17 Ligi  Arena 1 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  10.30  Karşıyaka- Tarımspor  U-17 Ligi  Arena 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  12.30  Genç Karakeçi- Birecik Bld.  U-17 Ligi  Arena 1 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  14.30  Edessa 7 Yıldız- Karaköprü Bld  U-17 Ligi   Arena 1 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  12.30  Reha Gençlik- 11 Nisan spor  U-17 Ligi   Arena 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  14.30  Öz Karakeçili- Çamlıdere  U-17 Ligi  Arena 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  13.30  Kelaynak – Yeni Harran  1. Amatör   Birecik  İlçe Stadı

02.11.2012 Pazar  13.30  Bozova Gücü- C.pınar Bld.  1. Amatör  Bozova  İlçe Stadı

02.11.2012 Pazar  13.30 V.Şehir Gap- Haliliye Spor  1. Amatör  Viranşehir  İlçe Stadı

02.11.2012 Pazar  10.30 Eyüpspor- Yıldırım Gücü  1.Amatör Yenice 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  12.30 11 Nisan spor- C.pınar Demir  1.Amatör Yenice 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  14.30 Keçespor – Güvenspor  1.Amatör  Yenice 2 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  10.00 İdmanyurdu- Anadolu Gençlik  1.Amatör  Yenice 1 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  12.00 Çamlıdere – Karşıyakaspor  1.Amatör  Yenice 1 Nolu Saha

02.11.2012 Pazar  14.00 DSİ spor – Genç Karakeçi  1.Amatör  Yenice 1 Nolu Saha

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER