banner54

Amatör kümede zorlu hafta

    Haftanın kritik maçında Hilvanspor ile Ceylanpınar Belediyespor arasında oynanacak.

 Şanlıurfa Amatör kümede bu hafta oynanacak olan müsabakalar belli oldu. Futbol İl Temsilcisi Abdurrahman Çadırcı Başkanlığında alınan kararla bu hafta Şanlıurfa’da il ve ilçelerde 22 müsabaka oynanacağı bildirildi.

 Şanlıurfa’yı BAL liginde temsil eden Birecik Belediyespor kendi evinde Adıyaman İl Özel İdarespor’u konuk edecek.

 1.  Amatör küme (A) grubu lideri Hilvanspor kendi evinde Ceylanpınar Belediyespor’u ağırlayacak.

   (B) grubunda bileği bükülmeyen Kendirspor Yeni Halspor ile zorlu bir maça çıkacak. Grupta mağlubiyeti bulunmayan Kendirspor en yakın takipçisi olan Karşıyakaspor’a 2 puan fark attı. 

Haftanın kritik maçında Hilvan İlçe stadyumunda Hilvanspor ile Ceylanpınar Belediyespor arasında oynanacak.

02.11.2013 Cumartesi 13.00 Viranşehir Belediyespor - Reha Gençlik Birinci Amatör  Viranşehir ilçe stadı

02.11.2013  Cumartesi 10.30 Edessa 7 yıldız - Anadolu Gençlik U-19 Ligi Arena Reşit Köylü saha

02.11.2013 Cumartesi 12.30 Bağlarbaşıspor - Polis gücü U-19 Ligi Arena Reşit Köylü sahası

02.11.2013 Cumartesi 14.30 Telekom spor - D.S.İ .spor U-19 Ligi Arena Reşit Köylü saha

02.11.2013 Cumartesi 14.30 Eyyüp spor – Özkarakeçili U-19 Ligi Arena Recep Kutluay saha

02.11.2013 Cumartesi 10.30 Tarım spor - Güven spor U-19 Ligi Yenice Recep Kutluay saha

02.11.2013 Cumartesi 12.30 Harran spor - 11 Nisan spor U-19 Ligi Yenice Recep Kutluay saha

02.11.2013 Cumartesi 14.30 İdmanyurdu - Kendir spor  U-19 Ligi Yenice Recep Kutluay saha

02.11.2013 Cumartesi 14.00 İl Özel İdare - Bağmancı spor U-19 Ligi Yenice Reşir Köylü saha

02.11.2013 Cumartesi 13.00 Kelaynakspor - Suruç Belediyespor Süper Amatör Birecik ilçe stadı

03.11.2013 Pazar 13.00 M.Kemal lisesi - Siverek Belediyespor Süper Amatör  Siverek ilçe stadı

03.11.2013 Pazar 11.30 Viranşehir Gapspor - Ceylanpınar Demir Birinci Amatör Viranşehir ilçe stadı

03.11.2013 Pazar 13.30 Viranşehir Başakspor - Akçakale spor  Süper amatör Viranşehir ilçe stadı

03.11.2013 Pazar 13.00 Hilvan spor - Ceylanpınar Belediyespor Birinci Amatör Hilvan ilçe stadı

03.11.2013 Pazar 10.30 Çamlıderespor -İdman yurduspor Birinci Amatör Yenice 2 nolu saha

03.11.2013 Pazar 12.30 Güven spor - Keçe spor  Birinci Amatör Yenice 2 nolu saha

03.11.2013 Pazar 14.30 Eyyüp spor - Karşıyaka  Birinci Amatör Yenice 2 nolu saha

03.11.2013  Pazar  14.00  11 Nisan spor Anadolu Gençlik Birinci Amatör Yenice 1 nolu saha

03.11.2013  Pazar  10.30  Yeni hal spor  Kendir spor Birinci Amatör Arena Reşit Köylü saha

03.11.2013 Pazar 12.30 Bağmancı spor – Bozovagücü Birinci Amatör  Arena Reşit Köylü saha

03.11.2013 Pazar 14.30 Bağlarbaşı - Yeni Harran spor Birinci Amatör Arena Reşit Köylü saha

03.11.2013 Pazar 12.00 Şanlıurfa İşitme Engalliler - Afşin İşitme Engelliler İşitme Engelliler Arena 2 nolu saha

03.11.2013 Pazar 13.30 Birecik Belediyespor - Adıyaman İl Özel İdare Bal ligi Birecik ilçe stadı.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
HABERLER