09 Kasım 2017 Perşembe 12:20
Amatör Kümede Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli Amatör kümede 5. Hafta maçlarında görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıklamış bulunmaktayız. Pazar günü Şanlıurfaspor kendi evinde konuk edeceği Bugsaşspor maçında Saha Komiserlik görevini Mehmet Aykaç yapacak.

10.11.2017 CUMA

18.30 Reha Gençlik - Yeni Hal 1.Küme Arena 1 (Sabri Deniz)

18.30 Çamlıdere - Eyübiye Gençlik U 19 Arena 2 (Hamza Dörtkardeş)

11.11.2017 CUMARTESİ   

11.00 Telekom - Genç Karageçi Süper Amatör Yenice 2 (Yusuf Işık)

13.00 Dsi - Suruç Gençlik Süper Amatör (Müslüm Felhan)

15.00 Tarım - Akçakale Belediye Süper Amatör (Müslüm Felhan)

11.00 Badıllı Gençlik – Yenişehir U 19 Yenice 1 (Muhittin Urtekin)

13.00 Şutim - Bozovagücü U19 Yenice 1 (Muhittin Urtekin)

15.00 Büyükşehir Belediye - V.Şehir Sanayi  U19 Yenice 1 (Yusuf Işık)

11.00 Edessa 7 Yıldız – Şutim U 14 Arena 1 (Hamza Dörtkardeş)

12.30 Büyükşehir Belediye – Bağlarbaşı U14 Arena 1 Cuma Bingöl

14.00 Gençlikspor - Ş.Urfaspor U14 Arena 1 Cuma Bingöl

15.30 Bağlarbaşı - Viranşehir U 19 Arena 1 Sabri Deniz

14.00 Karaköprü - Ceylanpınar Tigem 1.Küme Osmanbey (Murat Ölmez)

11.00 Urfagücü – Karşıyaka U 19 Arena 2 (Osman Kaya)

13.00 Keçe - Ceylanpınar Demir U19 Arena 2 (Osman Kaya)

15.00 Reha Gençlik - Y.Göklü U19 Arena 2 (İ.Halil Tuncer)

14.00 Halfeti - Hilvan Belediye 1.Küme Halfeti (Ahmet Çiçek)

14.00 V.Şehir İdmanyurdu - Birecik 1. Küme Viranşehir (Mahmut Bülbül)

12.11.2017  PAZAR

11.00 Edessa  - 11 Nisanspor U 19 Arena 1 (Halil Şahap)

13.00 K.KÖPRÜ BELediye - 75.YIL U19 Arena 1 (MURAT ÖLMEZ)

15.00 Anka - C.Pınar Demir U19 Arena 1 (Halil Şahap)

11.00 Edessa 7 Yıldız – Bağlarbaşı U 16 Arena 2 (İ.Halil Koçka)

12.30 Şutim - Büyükşehir Belediye U16 Arena 2 (İ.Halil Koçka)

14.00 11 Nisanspor – Karaköprü U16 Arena 2 (Müslüm Baydoğa)

"15.30 Genç Karageçi - V.Şehir İdmanyurdu U 19 Arena 2 (Müslüm Baydoğa)

12.30 Fatih - Siverek Belediye U19 Yenice 1 (Kadir Haklı)

14.30 Yeni Hal – Tarım U19 Yenice 1 (Kadir Haklı)

12.30 Çamlıdere – Karşıyaka 1.Küme Yenice 2 (Cevher Arslan)

14.30 Büyükşehir – Yeni Harran Süper A. Yenice 2 (Cevher Arslan)

12.30 V.Şehir Sanayi - Badıllı Gençlik 1.Küme Viranşehir (Bakır Çiçek)

14.30 Viranşehir - 15 Temmuzspor Süper Amatör Viranşehir (Celal Sökmen)

14.00 Birecik  - Bozovagücü 1.Küme Birecik (İ.Halil Tuncer)

14.00 Y.Göklü – Gençlerbirliği 1. Küme Halfeti (İrfan Kılıç)

13.00 Şanlıurfaspor – Bugsaş Tff 2.Lig  Gap Arena (Mehmet Aykaç)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.