Amatör Kümede Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa Haliliye Belediyespor Amatör liginde bu hafta oynanacak olan müsabakalarda maçlarda görev yapacak olan saha Komiserleri belli oldu.

Amatör Kümede Haftanın Saha Komiserleri Açıklandı

Şanlıurfa Haliliye Belediyespor Amatör liginde bu hafta oynanacak olan müsabakalarda maçlarda görev yapacak olan saha Komiserleri belli oldu. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü il ve ilçelerde oynanacak olan yaklaşık 35 müsabakada görevli olan Saha Komiserleri açıklanırken, Pazar günü Yenice Stadyumunda oynanacak olan BAL ligi ekiplerinden 11 Nisanspor ile Elbistan Belediyespor müsabakasında saha komiserlik görevini Mehmet Aykaç yapacak.

Şanlıurfa Saha Komiserleri Dernek Başkanı Abdullah Canbeyli bu hafta oynanacak olan maçlarda görev yapacak olan Saha Komiserlerini açıkladı.

2.11.2018 CUMA            

18.00     B.Şehir Belediye - 15 Temmuzspor U19 Arena 1 Vedat Taş

18.00     Karaköprü - Badıllı Gençlik U19 Arena 2 İbrahim Halil Tuncer

3.11.2018 CUMARTESİ 

13.00     C.Pınar Tigem - V.Şehir Eğitim U 17 Yenice 1 Ahmet Çiçek

12.00 Samak – Dsi U 19 Yenice 2 Müslüm Felhan

14.00 Karaköprü – Birecik 1.Küme U19 Sabri Deniz

11.00 Bağlarbaşı - B.Şehir Bel. U 17 Arena 1 Halil Şahap

13.00 Urfagücü - V.Şehir İ.Y. U 17 Arena 1 Halil Şahap

15.00 Çamlıdere – Sancaktar U 17 Arena 1 Hüseyin Deliduman

11.00 11 Nisanspor - Yeni Hal U17 Arena 2 Hamza Dörtkardeş

13.00 Tarım - V.Şehir Bel. U 15 Arena 2 Osman Kaya

14.30 Badıllı Gençlik - Birecik Bel. U15 Arena 2 Hamza Dörtkardeş

16.00 Gençlikspor – Kendir U15 Arena 2 Osman Kaya

14.00 Pirsus – Eyüp U 19 Suruç Arena 2 Celal Sökmen

14.00 C.Pınar Demir – Tarım U19 Arena 2 Ceylanpınar Eyüp Balcı

14.00 Hilvan Bel. – Keçe U19 Arena 2 Hilvan        Abdülbaki Çınar

14.00 A.Kale Bel. - C.pınar bel. Süper A. Akçakale Cuma Bingöl

14.00 V.Şehir Sanayi – Bozovagücü 1.Küme V.Şehir Yeni Muhittin Urtekin

14.00 75.YIL - Y.HARRAN 1. Küme  Bozova          

4.11.2018 PAZAR            

12.30 Keçe - Yeni Hal 1.Küme Yenice 1 Mustafa Çalışkan

14.30 Tarım - Birecik Bel. Süper A. Yenice 1 celal sökmen

10.30 Edessa 7 Yıldız - Şutim       U 15 Arena 1 Engin Doğan

12.00 Bağlarbaşı A.Kale Bel. U 19 Arena 1 Abdullah Polat

14.00 Gençlerbirliği - Hilvan Bel. Süper A. Arena 1 Müslüm Baydoğa

16.00 Eyüp – Karşıyaka 1.Küme Arena 1 Hüseyin Deliduman

11.00 Yenişehir - 11 Nisanspor U 19 Arena 2 Müslüm Baydoğa

13.00 Edessa  - Viranşehir U19 Arena 2 Yaşar Kaya

15.00 Bağmancı – Bozovagücü U19 Arena 2 Metin Taş

13.30 V.Şehir Eğitim - Gençlerbirliği U19 V.Şehir Eski      Ahmet Çiçek

14.30 V.Şehir İ.Y. - Reha Gençlik 1.Küme V.Şehir Yeni İbrahim Halil Koçka

13.30 C.Pınar Tigem - Telekom 1. Küme Ceylanpınar Eyüp Balcı

13.30 Y.Göklü-Çamlıdere 1. Küme Halfeti Bekir Karakaş

13.30 Suruç Gençlik – Dsi Süper A. Suruç Sabri Deniz

13.30 Siverek Bel. - 15 Temmuzspor Süper A. Siverek Müslüm Felhan

11.00 Hilvan Bel. - V.Şehir Eğitim U 17 Yenice 2 Mehmet Aykaç

14.00 11 Nisanspor - Elbistan Bel. Bal Ligi Yenice 2 Mehmet Aykaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER